Tło, REBIS

Aktualności

Jay Asher w Teatrze Nowym w Poznaniu!

Tagi:

Zapraszamy na spotkanie z Jayem Asherem, autorem bestellera „13 powodów”, adresowane do nauczycieli, psychologów, pedagogów oraz wszystkich zainteresowanych tematem, współorganizowane razem z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu!

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2017 roku

w Teatrze Nowym w Poznaniu (Nowa Scena)

w godz. 16.30-18.00

Spotkanie z autorem poprowadzi Anna Misztak – redaktorka naczelna www.lubimyczytac.pl

Interaktywne czytanie fragmentów książek Ashera – Paweł Binkowski, aktor Teatru Nowego w Poznaniu

Wszyscy uczestnicy otrzymają m.in. książkę J. Ashera ,,13 powodów”  oraz materiały dydaktyczne.  Po spotkaniu  przewidziane jest podpisywanie książek przez autora. Konferencji towarzyszyć będzie kiermasz książek wydawnictwa REBIS.

Cena biletów wynosi 10 zł.
Bilety na spotkanie może zakupić każdy kto jest zainteresowany tematem, m.in. w kasie Teatru Nowego (do wyczerpania miejscówek) oraz na stronie ODN Poznań.

Zapisy na spotkanie TUTAJ

„Nie możesz zatrzymać biegu wydarzeń. Nie możesz cofnąć czasu. Jedyny sposób, by odkryć tajemnicę …  to nacisnąć play.”

Książka Jaya Ashera „13 powodów” wydana przez Dom Wydawniczy REBIS, a także serial na jej podstawie produkcji Netflixa wzbudzają ogromne emocje. Historia Hannah Baker nagrana na trzynastu kasetach opowiada o ukrytym bólu i osamotnieniu. Samonapędzająca się spirala zdarzeń prowadzi do samobójczej śmierci. Clay Jensen, który słucha opowieści, kiedy jest już za późno, by coś zmienić – przekonuje się jak to jest być jednym z powodów czyjejś tragicznej decyzji.