Tło, REBIS

Aktualności

25 lipca do księgarń trafi „7 nawyków skutecznego działania”!

 Już 25 lipca do księgarń trafi
7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Coveya.
W Polsce wydaliśmy ponad 160 tysięcy egzemplarzy słynnego poradnika!

 

Na podstawie tej książki powstał międzynarodowy program wychowawczy dla szkół o nazwie The Leader in Me,
realizowany w Polsce przez firmę szkoleniową FC EDU.Program The Leader in Me działa w ponad 3 tysiącach szkół na całym świecie, od takich krajów jak, USA, Holandia czy Skandynawia, po Ugandę czy Kazachstan. Jego celem jest rozwijanie kompetencji społecznych, dzięki którym dzieci uświadamiają sobie swoje możliwości i potrzeby. Uczą się zarządzać czasem, regenerować siły i mądrze wybierać zajęcia. Wiedza ta pomaga kształtować umiejętności negocjowania, komunikacji opartej na empatii i pracy zespołowej.

The Leader in Me i 7 nawyków skutecznego działania to doskonałe propozycje nie tylko dla uczniów, ale też nauczycieli. Dzięki nim można się dowiedzieć, jak lepiej uczyć i znaleźć równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym.Z nieocenionych porad Stephena R. Coveya korzystać może każdy – sięgając po wydaną przez REBIS
książkę 7 nawyków skutecznego działania.

7 nawyków skutecznego działania to biblia współczesnego człowieka. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak – kierując się wewnętrzną uczciwością, poszanowaniem innych, a przede wszystkim świadomością tego, co najważniejsze, a nie tego, co pilne – doprowadzić do erupcji własnych możliwości  i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań. Wypracowanie owych siedmiu nawyków prowadzi do twórczych zmian wewnętrznych, kształtowania trwałych relacji z innymi, inspirującego przywództwa na poziomie osobistym, interpersonalnym i menedżerskim. Swoje tezy autor ilustruje barwnymi, wiarygodnymi przykładami zaczerpniętymi z własnych doświadczeń.Image result for stephen r.coveyStephen R. Covey (1932-2012) był uznanym doradcą biznesowym, światowej sławy ekspertem od spraw zarządzania, przywództwa, skuteczności działania, rodziny i związków międzyludzkich. Jego książka 7 nawyków skutecznego działania (REBIS, 2005) stała się bestsellerem na świecie (20 mln sprzedanych egzemplarzy). REBIS wydał także jego Zasady skutecznego przywództwa, Najpierw rzeczy najważniejsze, 7 nawyków szczęśliwej rodziny, 8. nawyk i 3. Rozwiązanie. „Time” zaliczył go do 25 najbardziej wpływowych Amerykanów współczesnych czasów.