Tło, REBIS

Aktualności

Jay Asher w Polsce – relacja ze spotkania z autorem „13 powodów” i „Światła”

Jay Asher, autor głośnych 13 powodów: Książkę oparłem na historii znajomej, która próbowała popełnić samobójstwo. ~ „Gazeta Wyborcza”

Podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce Jay Asher spotkał się z czytelnikami w Warszawie (siedziba „Gazety Wyborczej” i Empik Junior) oraz Poznaniu (Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu), gdzie wziął udział w imprezie współorganizowanej z ODN dla nauczycieli. Po autograf ustawiły się tłumy czytelników, a Asher podpisał setki książek.

Autor  bestsellerowych 13 powodów (zekranizowanych przez NETFLIX) udzielił ponad 20 wywiadów dla mediów ogólnopolskich i lokalnych. Odpowiedział na pytania dotyczące jego najnowszej powieści Światło, oraz 13 powodów – książki, która w Polsce sprzedała się w ponad 100 tys. egzemplarzy!

Jeśli jesteście ciekawi planów na przyszłość Jaya Ashera i historii powstania powieści 13 powodów zapraszamy do przeczytania wywiadu, odsłuchania audycji radiowej, oraz obejrzenia fotorelacji ze spotkania w Poznaniu w Teatrze Nowym:

       

        

     

                        

                      

        

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania w EMPIKU:

Zapraszamy do oglądania transmisji ze spotkania z Jayem Asherem. Autor bestsellerowych, zekranizowanych przez Netflix „13 powodów” odwiedził Polskę z okazji premiery książki „Światło” (Dom Wydawniczy Rebis). Nadajemy z warszawskiego Empiku Junior.

Opublikowany przez empik na 28 listopada 2017