Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

3. Rozwiązanie
Stephen R. Covey

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Jacek Środa, Klaudia Stefaniak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
THE THIRD ALTERNATIVE
ISBN:
978-83-7510-680-0
Wydanie:
2 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-08-28
Liczba stron:
528
Format:
150x225

Opis książki

Przełomowe podejście do rozstrzygania konfliktów i kreatywnego radzenia sobie z problemami zawodowymi, społecznymi i osobistymi

 

Autor wyjaśnia, jak wykraczać poza „moją” i „twoją” stronę, a nawet kompromisy, tak by zakończyć spór bądź negocjacje w sytuacji lepszej niż ta, do której początkowo dążyliśmy. Poprzez zaczerpnięte z życia przykłady pokazuje, jak jego koncepcje zastosowano w praktyce, by stworzyć nową, lepszą rzeczywistość – w zwalczaniu przestępczości, zwłaszcza wśród młodocianych, w podnoszeniu poziomu nauczania i wyników szkolnych, w naprawianiu relacji pomiędzy wspólnikami w firmie, a także rodzicami i dziećmi.

W obliczu trudnych wyzwań i dylematów współczesności – ochrony środowiska i zachowywania miejsc pracy, ubóstwa, słabnących więzi międzyludzkich – umiejętność wypracowywania nowej drogi jest sprawą kluczową.

W ciągu lat swej pracy Covey doszedł do unikatowych sposobów osiągania porozumień i wpływania na innych, by doprowadzić do pozytywnych, a niemożliwych wcześniej rezultatów. W tej książce ukazał model działania, który będzie niezmiernie pomocny przywódcom w świecie nękanym niezliczonymi konfliktami. - Steve Forbes, prezes i redaktor naczelny Forbes Media

Stephen R. Covey (1932-2012) był uznanym doradcą biznesowym, światowej sławy ekspertem od spraw zarządzania, przywództwa, skuteczności działania, rodziny i związków międzyludzkich. Jego książka 7 nawyków skutecznego działania (REBIS, 2005) stała się bestsellerem na świecie (20 mln sprzedanych egzemplarzy). REBIS wydał także jego Zasady skutecznego przywództwa, Najpierw rzeczy najważniejsze, 7 nawyków szczęśliwej rodziny, 8. nawyk i 3. Rozwiązanie. „Time” zaliczył go do 25 najbardziej wpływowych Amerykanów współczesnych czasów.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)