Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

50 najlepszych technik coachingowych
Gillian Jones, Ro Gorell

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Grażyna Skoczylas
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
50 Top Tools for Coaching
ISBN:
978-83-8062-516-7
Wydanie:
1 (2020)
Data premiery tego wydania:
2020-02-25
Liczba stron:
352
Format:
150x225

Opis książki

Kompletny zestaw narzędzi służących wspieraniu i rozwojowi ludzi
Ten praktyczny przewodnik opisuje większość sytuacji coachingowych, dostarczając przydatnych ćwiczeń, modeli i schematów. Przeprowadza szczegółowo przez cały proces: od nawiązania relacji coachingowej z klientem, przez określenie jego potrzeb, wybór właściwego narzędzia i rozwiązanie problemu lub konfliktu, po wzmocnienie pewności siebie i usprawnienie działania klienta. Odpowiada także na wyzwania współczesności, oferując coaching rozwoju kobiet i pracowników organizacji w okresie zmian.
Gillian Jones jest coachem i konsultantką specjalizującą się w dziedzinie przywództwa, rozwoju organizacji i coachingu kadry kierowniczej. Jest mistrzynią we wspieraniu i rozwoju kobiet, prowadzi m.in. wzmacniający kobiety program RISE w Europie i na Bliskim Wschodzie
Ro Gorell jako niezależna konsultantka i coach specjalizuje się w dziedzinie zmian, zarządzaniu talentami i coachingu biznesowym. Jest ekspertką od coachingu grupowego i wzmacniania kultury organizacji.. Napisała poradnik Group coaching, a wspólnie z Gillian Jones How to create the coaching culture.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)