Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

7 nawyków skutecznego działania. 52 karty z wyzwaniem i...
Sean Covey

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The 7 Habits of Highly Effective People
ISBN:
978-83-8338-135-0
Wydanie:
1 (2024)
Data premiery tego wydania:
2021-09-28
Liczba stron:
56
Format:
105x155

Opis książki

52 KARTY

Na podstawie międzynarodowego bestsellera (ponad 30 mln sprzedanych egzemplarzy)

52 karty z wyzwaniem i inspiracją na każdy tydzień roku

ZESTAW KART MOTYWACYJNYCH NA 30. ROCZNICĘ I WYDANIA

7 NAWYKÓW SKUTECZNEGO DZIAŁANIA

Książka 7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Coveya przedstawiająca zasady prowadzenia bardziej satysfakcjonującego życia, które doskonale zniosły próbę czasu, jest po raz pierwszy dostępna w formie zestawu kart ułatwiających rozwój osobisty. Każdy nawyk podzielono na ułatwiające jego wprowadzanie tygodniowe części, które zachęcą zarówno osoby początkujące, jak i dobrze już znające moc siedmiu nawyków, do skupienia się na swoich związkach, wierze w siebie i swoim szczęściu. Pięknie zaprojektowane graficznie karty co tydzień dostarczają wyzwań i skłaniających do przemyśleń pytań, dzięki którym wprowadzisz zmiany do swojego życia osobistego i zawodowego.

[…] mój ojciec naprawdę żył zgodnie z tym, co głosił – był człowiekiem wiernym tym zasadom. Jeśli będziesz realizować ten prosty proces, obiecuję, że zauważysz pozytywne zmiany w relacjach z innymi oraz osiągniesz znacznie wyższy poziom zadowolenia z życia. - Sean Covey

Sean Covey urodził się w Belfaście; wychował się w Provo (USA) i mieszkał w RPA, Bostonie i Dallas. Obecnie jest wiceprezesem działu sprzedaży detalicznej Franklin Covey Co., światowego lidera w dziedzinie doradztwa, wydajności i pośrednictwa pracy. Studiował filologię angielską na Uniwersytecie im. Brighama Younga oraz ekonomię na Harvard Business School. W annałach swych uczelni zapisał się nie tylko jako wybitny student ale również utytułowany zawodnik footballa. Zanim zatrudnił się w Franklin Covey, pracował w wielu znanych firmach consultingowych; obecnie jest cenionym wykładowcą kursów dla młodzieży i dorosłych oraz autorem licznych poradników.

Interesuje się filmem, sportem, kuchnią i pisze – jak sam powiada, kiepskie – wiersze. Razem z żoną, Rebeccą Thatcher, wychowuje czworo dzieci.

Źródło zdjęcia: www.franklincovey.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)