Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

7 nawyków szczęśliwej rodziny
Stephen R. Covey

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Poradniki
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The 7 Habits of Highly Effective Families
ISBN:
978-83-8062-586-0
Wydanie:
14 (2021)
Data premiery tego wydania:
2017-06-20
Liczba stron:
544
Format:
150x225

Opis książki

Światowy autorytet w dziedzinie przywództwa i jeden z najbardziej wpływowych Amerykanów radzi jak stworzyć kochającą i wspierającą się rodzinę

Autor – z właściwą sobie wnikliwością, prostotą i praktyczną znajomością rzeczy – pokazuje, jak wykorzystać 7 nawyków, by stworzyć silną, kochającą się wielopokoleniową rodzinę. W dobie kryzysu rodziny, odzwierciedlającego kryzys wartości i autorytetów, Covey radzi, co zrobić, by bez uszczerbku dla własnej indywidualności rodzinę uczynić wartością najważniejszą w życiu, jak ją wzmacniać, by oparła się destrukcyjnym wpływom, a zarazem jak pielęgnować w rodzinie ducha zabawy, radości i przygody.

Doktor Stephen R. Covey (1932–2012) pozostawił po sobie bezprecedensowe dziedzictwo treści edukacyjnych dotyczących przywództwa, zarządzania czasem, skuteczności działania, sukcesu, miłości i rodziny. Był autorem sprzedających się w milionach egzemplarzy klasycznych już dzisiaj poradników i podręczników biznesowych. Jego najbardziej znacząca książka, 7 nawyków skutecznego działania, przemieniła sposób myślenia i rozwiązywania problemów tysięcy ludzi. DW REBIS wydał też m.in. 3. Rozwiązanie, 8. nawyk, Najpierw rzeczy najważniejsze i 7 nawyków szczęśliwej rodziny jego autorstwa.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)