Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

A wszystko dzięki "Jedz, módl się, kochaj"
praca zbiorowa

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Katarzyna Waller-Pach
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
EAT PRAY LOVE MADE ME DO IT
ISBN:
978-83-8062-067-4
Wydanie:
1 (2017)
Data premiery tego wydania:
2017-01-31
Liczba stron:
256
Format:
140 x 200

Opis książki

 A wszystko dzięki „Jedz, módl się, kochaj” to niezwykła książka opowiadająca o tym, co zdziałała inna książka.

Uważaj, Czytelniku. Grozi nam kolejna fala inspiracji.

Elizabeth Gilbert spisała kiedyś wspomnienia ze swojej podróży. Wędrując po Italii, Indiach i Indonezji, przekraczała granice i pokonywała kilometry, ale przede wszystkim z determinacją poszukiwała prawdy o sobie. Jedz, módl się, kochaj rozeszło się w milionach egzemplarzy. Powstał też film (z Julią Roberts w roli Liz) ukazujący całą barwność egzotycznej scenerii, na której tle bohaterka stopniowo odkrywa wartość świadomego kierowania własnym życiem zgodnie z tym, co nazywa wewnętrzną prawdą.

A wszystko dzięki „Jedz, módl się, kochaj” to opublikowane 10 lat po pamiętniku Elizabeth Gilbert i opatrzone jej entuzjastycznym wstępem opowieści blisko pięćdziesięciu osób, które po przeczytaniu historii Liz zmieniły swoje życie. Z potrzeby podzielenia się niezwykłym i całkowicie nieoczekiwanym doświadczeniem napisali je ludzie, których różniło wszystko - narodowość, wiek, płeć, status społeczny, zawód. A jednak wszyscy oni ulegli wspaniałej sile inspiracji i zdołali odrzucić dawny styl życia, by rozpocząć wędrówkę nową ścieżką - czasem trudną i wyboistą, ale własną.

Niektóre transformacje tu opisane byłyby wręcz niewiarygodne, gdyby nie to, że - z prostotą i autentycznością - opowiadają o nich ludzie, których dotyczyły.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (4)

"A wszystko dzięki jedz, módl się i kochaj" to opowieści ludzi, którzy nauczyli się żyć w zgodzie ze sobą i wspaniała inspiracja. Historie są krótkie, więc można doczytywać je w tramwaju, w czasie ramach przerwy w codziennych zajęciach, gdziekolwiek i kiedykolwiek się chce. Są lekarstwem na rutynę, niosą nadzieję i siłę, zarażają chęcią życia. Proste i piękne - mogą zdziałać wiele! Polecam!
Maria
... Elizabeth Gilbert jakiś czas temu spisała wspomnienia ze swojej podroży życia ... wyruszyła wtedy do Italii, Indii i Indonezji ... ta podróż miała być rodzajem terapii ... autorka postanowiła doświadczyć czegoś nowego i nieznanego ... chciała odkryć inne smaki, obyczaje, kulturę, ale przede wszystkim poznać i zaakceptować samą siebie ... pamiętam, że byłam tą książką oczarowana ... imponowała mi odwaga autorki ... jej determinacja i konsekwencja ... Jedz, módl się, kochaj sprawiło, że zaczęłam patrzeć na siebie zupełnie inaczej ... dałam sobie prawo do bycia szczęśliwą ... nauczyłam się dostrzegać piękno w drobnych rzeczach ... ze zdumieniem odkryłam, że ta lekka i przyjemna lektura niesie ze sobą niezwykłą moc ... nie wtapia się w te wszystkie podobne książki, które przeczytałam .. czymś się wyróżnia ... zapada w pamięć ... daje do myślenia ... mobilizuje do zmian ... i w tym tkwi jej magiczna moc ... czytelnik musi zestawić wspomnienia autorki z własnym życiem ... i to bardzo często mobilizuje go do działania ... tak było w przypadku tych osób, które w książce A dzięki Jedz, módl się, kochaj przedstawiają swoją historię ... opisują, co wydarzyło się w ich życiu po przeczytaniu tej jednej lektury ... różnią się między sobą narodowością, wiekiem, statusem społecznym, wykształceniem, zawodem a jednak wszyscy postanowili zmienić coś w swoim życiu po przeczytaniu książki Elizabeth Gilbert ... odważyli się zrobić ten pierwszy krok ... odejść od męża tyrana, zakończyć nieudany związek, przyznać się przed samą sobą, że nie chce się mieć dzieci, spełnić swoje największe marzenie, wyruszyć w podróż, wybaczyć, odnaleźć siebie na łonie rodziny itd. ... jest to zaskakujące i zadziwiające jak bardzo jedna książki może wpłynąć na los jednostki ... niektóre przemiany opisane w tej książce są naprawdę niewiarygodne ... niektóre drobne, ale niezwykle ważne, aby poprawić komfort życia i nauczyć się bycia szczęśliwym ... te wszystkie osoby, które zdecydowały się coś zmienić po lekturze Jedz, módl się, kochaj i jeszcze o tym napisać również inspirują do działania ... polecam ... mufloneks.blogspot.com
Wszystko, czym jestem zauroczona ...

Multimedia (2)

A wszystko dzięki „Jedz, módl się, kochaj” to niezwykła książka opowiadająca o tym, co zdziałała inna książka.

Gazeta.pl - Od życiowego kryzysu do sukcesu i... Zakończenia tej historii nigdy byś się nie domyślił...

Zobacz więcej ...

A wszystko dzięki „Jedz, módl się, kochaj” to niezwykła książka opowiadająca o tym, co zdziałała inna książka.

Gazeta.pl - Od życiowego kryzysu do sukcesu i... Zakończenia tej historii nigdy byś się nie domyślił...

Zobacz więcej ...