Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Analiza transakcyjna dzisiaj
Vann Joines, Ian Stewart

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Psychologia
Przekład:
przekład zbiorowy
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
TA TODAY. 2nd ed
ISBN:
978-83-8188-636-9
Wydanie:
1 (2022)
Data premiery tego wydania:
2020-02-25
Liczba stron:
528
Format:
150x220

Opis książki

ANALIZA TRANSAKCYJNA - NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNA TEORIA

Czy masz świadomość, że codziennie wielokrotnie używasz różnych stanów Ja? W zależności od sytuacji zmieniasz je, dopasowujesz lub wycofujesz. Prawdopodobnie robisz to nieświadomie, przez co tracisz okazje, z których mógłbyś skorzystać.

CO CI DA LEKTURA TEJ KSIĄŻKI?
Korzystając z propozycji w niej zawartych, możesz szybciej i łatwiej osiągnąć swoje cele w kontaktach z bliskimi oraz w pracy zawodowej. To książka, która zawiera prawdziwe bogactwo narzędzi, ćwiczeń i praktycznych wskazówek, jak skorzystać z rzetelnej wiedzy psychologicznej w praktyce. Analiza transakcyjna dzisiaj uznawana jest za jeden z najlepszych podręczników w tej dziedzinie. To niesamowity początek wielkiej przygody z AT.

CZYM JEST ANALIZA TRANSAKCYJNA?
To koncepcja człowieka i jego zachowań, która pozwala ludziom skorzystać z profesjonalnej psychologii, zrozumieć siebie oraz innych i bardzo praktycznie wykorzystać tę wiedzę w rodzinie, w biznesie, w edukacji i poradnictwie. W tej książce autorzy - doświadczeni i certyfikowani analitycy transakcyjni - zebrali, przefiltrowali i klarownie przedstawili pełną wiedzę wymaganą do uzyskania podstawowego międzynarodowego certyfikatu „AT 101”. Na całym świecie korzystają z niej profesjonaliści - trenerzy, coachowie, psychoterapeuci oraz zwykli ludzie, którzy chcą się skuteczniej komunikować i lepiej zrozumieć swoje i innych gry psychologiczne czy skrypty.

Trzymaj rękę na pulsie swojego życia, poznaj analizę transakcyjną.

Vann Joines - praktyk i trener analizy transakcyjnej akredytowany przez Międzynarodowe Towarzystwo Analizy Transakcyjnej (ITAA).

Źródło zdjęcia: www.seinstitute.com

Ian Stewart - praktyk i trener analizy transakcyjnej akredytowany przez Międzynarodowe Towarzystwo Analizy Transakcyjnej (ITAA)

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)

Multimedia (1)

Katarzyna Balcerkiewicz poleca