Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Autentyczność
Stephen Joseph

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Agnieszka Jacewicz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
AUTHENTIC: How to be Yourself and Why It Matters
ISBN:
978-83-8062-177-0
Wydanie:
1 (2017)
Data premiery tego wydania:
2017-09-26
Liczba stron:
264
Format:
150x225

Opis książki

Pozbądź się maski i bądź w życiu sobą
Potrzeba autentyczności – wyrażania w życiu tego, co naprawdę myślimy i czujemy – leży u podstaw naszego szczęścia. Zwykle jednak, bojąc się odrzucenia i negatywnej oceny, kryjemy się za rozmaitymi maskami bądź stosujemy strategie obronne. Doktor Stephen Joseph, opierając się na koncepcjach psychologów pozytywnych i czerpiąc z własnego bogatego doświadczenia jako terapeuty, krok po kroku ukazuje, jak dotrzeć do swojego prawdziwego „ja” i zyskać odwagę jego wyrażania. Poprzez przykłady z życia i ciekawe ćwiczenia wyjaśnia też, jak możemy wspierać autentyczność u naszych dzieci, pielęgnować ją w związku i opierać się na niej w pracy. Badania naukowe dowodzą bowiem, że ludzie autentyczni są szczęśliwsi, zdrowsi i bardziej spełnieni w życiu.

Przychodzimy na świat jako wspaniałe oryginały i nie powinniśmy żyć jako mierne kopie. Ta fascynująca książka pomoże ci zrozumieć, kim jesteś, i doradzi, jak żyć autentycznie. Obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie szczęśliwego i udanego życia. - Jan Mühlfeit, były prezes europejskiego oddziału Microsoftu
Doktor Stephen Joseph, psycholog, zajmuje się badaniem rozwoju człowieka i jest uważany za wybitnego specjalistę w dziedzinie psychologii pozytywnej. Jego książka What doesn’t kill us: A guide to overcoming adversity and moving forward, uznawana za pionierską pracę w zakresie urazów psychicznych, została przetłumaczona na wiele języków. Pod jego redakcją ukazała się też Psychologia pozytywna w praktyce.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (4)

zwierciadlo.pl
womenshealth.pl
blog "Bartosz recenzuje"
charaktery.eu