Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy babci
Jack Canfield, Mark Victor Hansen, LeAnn Thieman

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Ewelina Jagła
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Chicken Soup for the Grandma's Soul
ISBN:
978-83-7510-278-9
Wydanie:
4 (2016)
Data premiery tego wydania:
2014-12-18
Liczba stron:
392
Format:
135x215

Opis książki

Pochwała wszystkich babć, które obdarzają swoje wnuczęta bezwarunkową miłością i bezcenną mądrością

Nieważne, czy jesteś babcią z wieloletnim stażem, czy może dopiero wszystko przed tobą. Znajdziesz tu pełne ciepła i humoru historie o uniwersalnych przeżyciach wszystkich babć – o telefonie zwiastującym, że twoje własne dziecko zostanie mamą, o tym, jak to jest, gdy po raz pierwszy bierzesz w objęcia swoje najpiękniejsze na świecie wnuczątko, i o dniu, kiedy opiekując się nim, nagle uświadamiasz sobie, że wielkie problemy to tylko drobnostki, którym łatwiej zaradzić miłością niż dydaktyzmem.

Balsam dla duszy babci to pochwała wszystkich babć – kobiet, które potrafią zarazem rozpieszczać i wymagać, które obdarzają bezwarunkową miłością i bezcenną mądrością, które zawsze dla swoich wnucząt mają mnóstwo dobrych rad i… ich ulubione lody. To wspaniałe podziękowanie dla tych szczególnych kobiet, które ubogacają nasze życie radością i miłością.

Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

LeAnn Thieman jest zawodową mówczynią i współautorką kilku Balsamów dla duszy.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)