Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy do czytania z dzieckiem
Jack Canfield, Irene Dunlap, Mark Victor Hansen, Patty Hansen

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Ewelina Jagła
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
CHICKEN SOUP FOR THE CHILD'S SOUL
ISBN:
978-83-7510-222-2
Wydanie:
4 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-08-04
Liczba stron:
272
Format:
128x197

Opis książki

Naucz swoje dziecko podejmować mądre decyzje, dokonywać właściwych wyborów i szanować uczucia innych

 

Naucz swoje dziecko podejmować mądre decyzje, dokonywać właściwych wyborów i szanować uczucia innych

 

Nasze dzieci żyją w świecie pełnym przygód i wyzwań, dostarczających im nieustannej stymulacji intelektualnej. Wartości, które wpoimy im teraz, gdy mają po pięć-osiem lat, ukształtują je na całe życie.

Oto zbiór ciepłych, prawdziwych historii o rodzinnych więziach, przyjaźni i pomocy bliźnim.

Balsam dla duszy do czytania z dzieckiem ma być pomocą w kształtowaniu relacji dzieci z ich rówieśnikami i bliskimi w czasie, gdy tworzy się ich własny system wartości. Usiądź razem ze swoim dzieckiem i poczytaj mu o tym, jak inne dzieci poradziły sobie w codziennych sytuacjach. Wspólna lektura Balsamu może się stać punktem wyjścia do rozmowy na tematy poruszone w opowiadaniach, co sprzyja budowaniu coraz lepszego kontaktu z dzieckiem w domu i w szkole w tym ekscytującym okresie jego życia.

 

Jack Canfield i Mark Victor Hansen są twórcami bestsellerowego cyklu Balsamów dla duszy. Patty Hansen jest założycielką internetowego portalu dla dzieci w wieku 9-12 lat www.preteenplanet.com. Razem z Irene Dunlap wydały siedem książek z serii Balsam dla duszy adresowanych do młodszych i starszych dzieci, w tym nagradzany Balsam dla duszy dziecka.

 

 

 

Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Irene Dunlap, współautorka kilku książek z serii „Balsam dla duszy”, zaczęła pisać już w szkole podstatowej, gdzie odkryła w sobie zapał do pisania wierszy i krótkich opowiadań. Później, już w czasie studiów, podróżowała po świecie w ramach programu Semester at Sea, w czasie którego mieszkała na pokładzie statku pasażerskiego, służącego za szkołę dla 500 osób. Mieszka w Kaliforni ze swoim mężem, Kentem, dziećmi - Marleigh i Westonem, a także owczarkiem australijskim, Gracie.

Źródło zdjęcia: www.ocregister.com

Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Patty Hansen jest założycielką internetowego portalu dla dzieci w wieku 9-12 lat www.preteenplanet.com. Razem z Irene Dunlap wydała kilka książek z serii „Balsam dla duszy” adresowanych do młodszych i starszych dzieci, w tym nagradzany Balsam dla duszy dziecka.

Źródło zdjęcia: likesuccess.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)