Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy dziecka
Jack Canfield, Irene Dunlap, Mark Victor Hansen, Patty Hansen

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Magdalena Hermanowska, Piotr Hermanowski
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Chicken Soup For The Kid's Soul
ISBN:
978-83-7510-519-3
Wydanie:
2 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-05-25
Liczba stron:
392
Format:
135 x 215

Opis książki

Balsam napisany dla czytelników w wieku szkolnym

Dzieciaki chciały mieć własny Balsam dla duszy i oto go mają! Balsam dla duszy dziecka został napisany dla czytelników w wieku szkolnym. Czasami wydaje ci się, że życie to fantastyczna zabawa, lecz bywa i tak, że okazuje się strasznie skomplikowane: wszędzie, gdziekolwiek spojrzysz, widzisz przemoc i agresję, coraz więcej rodziców się rozwodzi albo po prostu masz wrażenie, że nie jesteś taki jak inni. W tej książce znajdziesz odpowiedzi i otuchę, pomoże ci ona urzeczywistnić marzenia. Czytając zabawne historyjki o przyjaźni i rodzinie, a także poważne opowieści o trudnych wyborach i odważnych dzieciakach, będziesz się śmiał, płakał i myślał. A przede wszystkim pogodzisz się ze sobą.
Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Irene Dunlap, współautorka kilku książek z serii „Balsam dla duszy”, zaczęła pisać już w szkole podstatowej, gdzie odkryła w sobie zapał do pisania wierszy i krótkich opowiadań. Później, już w czasie studiów, podróżowała po świecie w ramach programu Semester at Sea, w czasie którego mieszkała na pokładzie statku pasażerskiego, służącego za szkołę dla 500 osób. Mieszka w Kaliforni ze swoim mężem, Kentem, dziećmi - Marleigh i Westonem, a także owczarkiem australijskim, Gracie.

Źródło zdjęcia: www.ocregister.com

Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Patty Hansen jest założycielką internetowego portalu dla dzieci w wieku 9-12 lat www.preteenplanet.com. Razem z Irene Dunlap wydała kilka książek z serii „Balsam dla duszy” adresowanych do młodszych i starszych dzieci, w tym nagradzany Balsam dla duszy dziecka.

Źródło zdjęcia: likesuccess.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)