Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy dziewczyny
Jack Canfield, Irene Dunlap, Mark Victor Hansen, Patty Hansen

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
CHICKEN SOUP FOR THE GIRL'S SOUL
ISBN:
978-83-7301-841-9
Wydanie:
3 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-01-31
Liczba stron:
372
Format:
135 x 215

Opis książki

Podręcznik przetrwania dla dziewczyn

 

Życie dziewczyn we współczesnych czasach bywa skomplikowane i trudne. Co jest ważniejsze: dobry fenotyp czy genotyp? Lepiej być prymuską czy dziewczyną w stylu glamour? Jeśli masz takie dylematy, sięgnij po pomocną dłoń – w tym wypadku książkę Balsam dla duszy dziewczyny. - Catherine Lee, wydawca „Discovery Girls”

Od lalek Barbie do pierwszego biustonosza, od przytulania się do pluszowego misia po taniec w ramionach pierwszego chłopaka – czas dorastania to okres rewolucyjnych zmian.

Czytając Balsam dla duszy dziewczyny, zrozumiesz, że zagubienie, presja rówieśników, odrzucenie, rozwód rodziców, strata bliskiej osoby – to problemy, z którymi można sobie poradzić. W tej książce znajdziesz też zabawne historyjki z gatunku „tylko dla dziewczyn”, opowieści o przyjaźni, wstydliwych momentach, zmianach zachodzących w ciele i pierwszych miłościach. W każdej zawartej tu opowieści znajdziesz dowody na to, że inne dziewczyny przechodzą przez to samo co ty, i że nie jesteś odosobniona.

Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Irene Dunlap, współautorka kilku książek z serii „Balsam dla duszy”, zaczęła pisać już w szkole podstatowej, gdzie odkryła w sobie zapał do pisania wierszy i krótkich opowiadań. Później, już w czasie studiów, podróżowała po świecie w ramach programu Semester at Sea, w czasie którego mieszkała na pokładzie statku pasażerskiego, służącego za szkołę dla 500 osób. Mieszka w Kaliforni ze swoim mężem, Kentem, dziećmi - Marleigh i Westonem, a także owczarkiem australijskim, Gracie.

Źródło zdjęcia: www.ocregister.com

Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Patty Hansen jest założycielką internetowego portalu dla dzieci w wieku 9-12 lat www.preteenplanet.com. Razem z Irene Dunlap wydała kilka książek z serii „Balsam dla duszy” adresowanych do młodszych i starszych dzieci, w tym nagradzany Balsam dla duszy dziecka.

Źródło zdjęcia: likesuccess.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)