Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy. Historie miłosne
Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Peter Vegso

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Agnieszka Jacewicz
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
CHICKEN SOUP FOR THE SOUL LOVE STORIES
ISBN:
978-83-7510-382-3
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-01-26
Liczba stron:
296
Format:
135 x 215

Opis książki

Balsam dla duszy: Historie miłosne obudzi w tobie najcenniejsze wspomnienia i zainspiruje do stworzenia nowych

 

Prawdziwa miłość zaczyna się wtedy, gdy nie oczekujemy niczego w zamian. - Antoine de Saint-Exupéry

Zdarza się taka od pierwszego wejrzenia albo rodzi się powoli między dobrymi przyjaciółmi, a czasem uderza jak grom z jasnego nieba - zawsze jednak odmienia życie. Książka Balsam dla duszy: Historie miłosne przeniesie cię do chwil pełnych oddania i bezwarunkowej miłości.

Kto mógłby zapomnieć, jakie to uczucie unosić się w powietrzu, mieć wspólne tajemnice, o których nikt inny nie wie, lub marzyć o chwilach intymności? W tym zbiorze opowiadań znajdziesz historie kochanków, którzy sądzili, że bezpowrotnie utracili miłość, a tymczasem na nowo obudzili ją w sobie tuż przed zmierzchem życia, opowieści o odkrywaniu kiełkującego uczucia i trwałej miłości, jaka łączy przyjaciół, krewnych oraz rodziców i dzieci.

Balsam dla duszy: Historie miłosne obudzi w tobie najcenniejsze wspomnienia i zainspiruje do stworzenia nowych.

Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Peter Vegso to tłumacz i wydawca poradników, najlepiej znany jako pierwszy wydawca książek z serii „Balsam dla duszy”. Pochodzi z Kanady, jednak ostatnich 30 lat spędził na Florydzie, gdzie korzysta z uroków życia wraz z żoną, dziećmi i trójką bardzo ruchliwych wnucząt.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)