Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy
Jack Canfield, Mark Victor Hansen

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Ewelina Jagła
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Chicken Soup for the Soul
ISBN:
978-83-7818-822-3
Wydanie:
13 (2016)
Data premiery tego wydania:
2015-11-17
Liczba stron:
288
Format:
135x215

Opis książki

Najlepsze z opowieści, które poruszyły serca ludzi na całym świecie
Jack Canfield i Mark Victor Hansen, dwóch najznakomitszych amerykańskich gawędziarzy, ofiarowuje nam humor i mądrość, nadzieję i siłę, dzięki którym  łatwiej przetrzymać trudne chwile. Jeśli pewnego dnia zechcesz przekonać kogoś do działania, zainspirować przyjaciela, nauczyć czegoś własne dziecko, w tej książce znajdziesz słowa, których szukasz...
Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)