Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy kobiety
Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Jennifer Hawthorne, Marci Shimoff

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Michał Begiert
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Chicken Soup For the Woman's Soul
ISBN:
978-83-7510-310-6
Wydanie:
14 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-04-26
Liczba stron:
304
Format:
150x225

Opis książki

Balsam dla duszy kobiety pozwala odpocząć i znaleźć ukojenie dając niezapomniane chwile wzruszeń

Balsam dla duszy kobiety pozwala odpocząć i znaleźć ukojenie dając niezapomniane chwile wzruszeń.

Te opowieści przypominają nam, co tak naprawdę znaczy być kobietą czy dziewczyną w dzisiejszym skomplikowanym świecie – mieć odwagę, poczucie własnej godności i przyjaciół, którzy pobudzają nas do sięgania po marzenia. Każda zapracowana kobieta powinna poświęcić parę minut swojego dnia na poczytanie tych opowiadań. Wniosą one świeżość, inspirację i równowagę do jej życia.

Nareszcie Balsam tylko dla kobiet! Rozbudził we mnie wszystkie emocje – śmiałam się, płakałam. Stał się dla mnie natchnieniem - Olivia Newton-John
Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Jennifer Hawthorne jest nagradzaną autorką, specjalizującą się w przeprowadzaniu inspirujących prezentacji. Od ponad 20 lat jej wnikliwe przemyślenia, humor i zasób wiedzy dostarczają ludziom zarówno potrzebnej motywacji, jak i narzędzi ułatwiających osiąganie osobistych i zawodowych sukcesów.
Marci Shimoff, ekspertka w kwestii przemian wewnętrznych, sprzedała dotąd ponad 14 milionów książek w 31 językach, co czyni ją jedną z najpopularniejszych pisarek non fiction wszech czasów.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)