Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy matki
Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Jennifer Hawthorne, Marci Shimoff

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Agnieszka Jacewicz, Aleksander Gomola
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Chicken Soup for the Mother's Soul
ISBN:
978-83-7510-518-6
Wydanie:
6 (2016)
Data premiery tego wydania:
2015-05-19
Liczba stron:
296
Format:
135x215

Opis książki

Książka, która składa hołd macierzyństwu
Balsam dla duszy matki składa hołd macierzyństwu – temu uniwersalnemu powołaniu, które wymaga umiejętności najlepszych rozjemców i mentorów, mistrzów kucharskich i doradców. Te nadzwyczaj ciepłe opowieści ukazują najważniejsze momenty macierzyństwa, zarówno te najbardziej triumfalne, jak i te banalne: od porodu po kształtowanie w sobie macierzyńskiej intuicji, od powstawania szczególnych wspomnień i walki o rodzinne szczęście do chwili, w której matka wypuszcza swe dziecko w świat.
Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Jennifer Hawthorne jest nagradzaną autorką, specjalizującą się w przeprowadzaniu inspirujących prezentacji. Od ponad 20 lat jej wnikliwe przemyślenia, humor i zasób wiedzy dostarczają ludziom zarówno potrzebnej motywacji, jak i narzędzi ułatwiających osiąganie osobistych i zawodowych sukcesów.
Marci Shimoff, ekspertka w kwestii przemian wewnętrznych, sprzedała dotąd ponad 14 milionów książek w 31 językach, co czyni ją jedną z najpopularniejszych pisarek non fiction wszech czasów.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)