Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy miłośnika psów
Marty Becker, Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Carol Kline, Amy D. Shojai

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

34,32 zł 42,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

PREMIERA 28.10.2020

książka (oprawa miękka)

PREMIERA 27.10.2020
więcej formatów

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Ewelina Jagła
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
CHICKEN SOUP FOR THE DOG LOVER'S SOUL
ISBN:
978-83-7301-997-3
Wydanie:
4 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-02-19
Liczba stron:
416
Format:
135x215

Opis książki

To psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia – twierdzą autorzy tej książki

 

Psy nie są całym naszym życiem, ale czynią nasze życie całością. - Roger Caras

Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia. Psy są ucieleśnieniem emocji – psi ogon, długi czy krótki, nie posiada się ze szczęścia, gdy wracamy z pracy; psie uszy, te beznadziejnie oklapnięte i te sterczące dziarsko, denerwują się straszliwie, gdy coś burzy ustalony porządek, a oczy... Oczyma spoglądają na nas wszystkie psie marzenia, nadzieje i obawy.

Psy żyją tu i teraz. Spacer z czworonogiem, wspólna zabawa, pieszczoty, a nawet wspólne oglądanie ulubionego programu w telewizji uczą nas całkowicie zanurzać się w teraźniejszości. Psy akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Każdy pies uważa swojego człowieka za najdoskonalszą istotę na świecie. Obyśmy nigdy nie zaprzestali dążyć do ideału, jakim jesteśmy w oczach naszego psa.

Oto zbiór z życia wziętych historyjek o psach – śmiesznych, odważnych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy miłośnik psów znajdzie tu coś dla siebie.

Marty Becker to weterynarz, autor 22 książek, które sprzedały się w nakładzie 7 milionów egzemplarzy, a z których trzy zajmowały miejsca na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Źródło zdjęcia: www.drmartybecker.com

Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Carol Kline to pisarka ze szczyty listy bestsellerów „New York Timesa”, współautorka Happy For No Reason i książek z serii „Balsam dla duszy”.

Źródło zdjęcia: www.amazon.com

Amy Shojai jest certyfikowaną konsultantką w kwestii zachowań zwierząt i nagradzaną autorką ponad 30 bestsellerowych książek na temat przedstawicieli fauny. Stworzyła strony Puppies.about.com i Cats-about.com, gdzie można znaleźć jej nagrania radiowe. Jako ekspertka publikowala porady w „New York Times”, „Reader’s Digest” i „Family Circle”. Oprócz tego spełnia się jako muzyk i dramatopisarka.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)