Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy nastolatka
Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Kimberly Kirberger

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Chicken Soup for the Teenage Soul
ISBN:
978-83-7510-511-7
Wydanie:
10 (2018)
Data premiery tego wydania:
2015-03-24
Liczba stron:
256
Format:
135x215

Opis książki

Balsam dla duszy nastolatka stanie się twoim dobrym przyjacielem; zrozumie twoje uczucia, rozweseli cię i będzie przy tobie zawsze, gdy znajdziesz się w potrzebie.

Młodość to jeden z najtrudniejszych i zarazem najradośniejszych okresów w życiu każdego człowieka. Tyle się wtedy dzieje, a często nie wiemy, ku czemu wszystko zmierza.

Jack Canfield, Mark Victor Hansen i Kimberly Kirberger przychodzą z pomocą nastolatkom, publikując opowieści, które pomogą m.in. zrozumieć naturę przyjaźni i miłości. Autorzy nie stronią tez od podejmowania tematów, których często unikają dorośli: śmierci, samobójstwa, utraty miłości.

To właśnie ta książka, którą chciałem mieć. I to nie tylko dla siebie, lecz również dla moich przyjaciół. - Jason Martinson
Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Kimberly Kirberger jest współautorką książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Współzałożyła Teen Letter Project, organizację której celem jest odpowiadanie na korespondencję czytelników „Balsamów dla duszy”. Oprócz tego przewodzi Inspiration And Motivation for Teens, organizacji typu non-profit wspierającej nastolatków.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)