Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy podróżnika
Jack Canfield, Steve Zikman

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Ewelina Jagła, Paweł Korombel
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
CHICKEN SOUP FOR THE TRAVELER`S SOUL
ISBN:
978-83-7510-623-7
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-06-28
Liczba stron:
368
Format:
135 x 215

Opis książki

Opowiadania o przygodzie, inspiracji i życiowych olśnieniach opiewające ducha podróży

 

Nieważne, czy twoim ideałem podróży jest popołudnie w paryskiej kafejce, przemierzanie Ameryki załadowanym po dach kamperem czy rejs po Karaibach na pokładzie luksusowego liniowca, w Balsamie dla duszy podróżnika przeczytasz o ludziach, których spotkasz, lądach, które odkryjesz, i lekcjach, które przyjdzie ci odebrać.

Opowieści zawarte w tej książce dowodzą, że w podróży, podobnie jak w życiu, to często nieplanowane wydarzenia dają nam największe możliwości rozwoju, a nieoczekiwana zmiana trasy, małe odstępstwo od wyznaczonej marszruty, uczy nas nie bać się nieznanego, lecz ochoczo przyjmować niespodzianki, które ze sobą niesie, i delektować się nimi.

Balsam dla duszy podróżnika rozpali ducha przygody, pomoże odnaleźć głębszą więź z ludźmi na całym świecie i docenić dobrodziejstwa podróżowania.

Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Steve Zikman jest autorem książki The Power of Travel: A Passport to Adventure, Discovery and Growth, oraz felietonistą National Business Travel Association. Jest też założycielem portalu GOscape.com, którego zadaniem jest wzbogacanie i poszerzanie naszego rozumienia i uznania dla podróży, przyrody i przygody zwanej życiem.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)