Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy romantycznej
Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Mark Donnelly, Chrissy Donnelly, Barbara De Angelis

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Chicken Soup for the Romantic Soul
ISBN:
978-83-7510-183-6
Wydanie:
3 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-02-03
Liczba stron:
336
Format:
135x215

Opis książki

Zbiór opowiadań o magicznej potędze miłości, namiętności i poświęcenia

 

Dla każdego, kto wierzy w magię miłości!

Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy serii Balsam dla duszy, wraz z Markiem i Chrissy Donnely oraz Barbarą De Angelis przygotowali zbiór opowieści o miłości.

W świecie pełnym chaosu i niepokoju miłość jest światłem, które prowadzi nas ku radości i sprawia, że życie nabiera wartości. Balsam dla duszy romantycznej ukazuje tę magiczną potęgę miłości, namiętności i poświęcenia.

Inspirujące i poruszające historie pomogą ci odkryć miłość tam, gdzie przedtem się jej zupełnie nie spodziewałeś. Wyrażają namiętność i wzruszenie, które towarzyszą nowej miłości; dojrzałość i zrozumienie, które są wynikiem wspólnego stawiania czoła przeciwnościom losu; radość posiadania najlepszego przyjaciela. Tę czarującą, pełną ciepłego humoru książkę powinien przeczytać każdy, kto wierzy w magię miłości.

Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Mark Donnelly to współautor tekstów zebranych w bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”.
Chrissy Donnely jest jedną z autorek tekstów, które można znaleźć w bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”, w której zebrano najlepsze i najbardziej inspirujące opowieści, które poruszyły serca ludzi na całym świecie.

Źródło zdjęcia: www.linkedin.com

Barbara De Angelis jest jedną z najbardziej wpływowych nauczycielek naszych czasów w kwestiach rozwoju osobistego i duchowego. Napisała 14 bestsellerów, które po przetłumaczeniu na 25 języków sprzedały się w liczbie ponad 10 milionów egzemplarzy (cztery z tych książek dostały się na szczyt listy bestsellerów „New York Timesa”). Przez dwa lata codziennie można było ją usłyszeć w CNN, przez jakiś czas prowadziła również własny program w stacji telewizyjnej CBS. Była częstym gościem w programie Oprah, a także „The Today Show”, „Good Morning America” i wielu innych.

Źródło zdjęcia: barbaradeangelis.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)