Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Balsam dla duszy walczącej z rakiem
Jack Canfield, Mark Victor Hansen

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Aleksander Gomola, Grażyna Łaciak-Gomola
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Chicken Soup for the Soul. The Cancer Book
ISBN:
978-83-7510-721-0
Wydanie:
1 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-10-16
Liczba stron:
496
Format:
135x215

Opis książki

Zbiór intymnych opowieści pacjentów chorych na raka i ich najbliższych, lekarzy, pielęgniarek, duchownych i przyjaciół

 

Balsam dla duszy walczącej z rakiem… - grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki.

Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w „klubie chorych na raka” – zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich – wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do najgłębszych zakamarków naszego serca, tam, gdzie znajdują się strach i nadzieja. - Jonathan Alter, „Newsweek”
Ja sam usłyszałem te przerażające słowa: „Ma pan raka” i dlatego opowiadania tych, którzy podobnie jak ja wyszli zwycięsko z tej choroby, dały mi i mojej rodzinie tak potrzebną nadzieję. Ta książka to cudowne źródło otuchy dla wszystkich zmagających się z nowotworem. - Doug Ulman, trzykrotnie wyleczony z raka, przewodniczący i dyrektor wykonawczy Lance Armstrong Foundation

Te intymne opowieści to lektura obowiązkowa dla każdego, na którego życiowej drodze stanął nowotwór. W książce zebrano doświadczenia osób chorych na raka, ich bliskich, przyjaciół a także lekarzy i pielęgniarek – począwszy od pierwszej diagnozy i konieczności poinformowania o tym bliskich i otoczenia, po relacje o tym, w jaki sposób choroba zmieniła ich życie zawodowe i prywatne.

Książkę uzupełniają pełne szczerości zapiski chorej na raka Elizabeth Bayer zatytułowane To tylko słowo.

Mądre i wnikliwe obserwacje Elizabeth mogą mieć ogromną wartość dla każdego – zarówno pacjentów, jak i przedstawicieli personelu medycznego – kto musi zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością choroby nowotworowej. - Becky Natrajan, lekarz medycyny
Jack Canfield jest założycielem serii „Balsam dla duszy”. Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn „Time” nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Źródło zdjęcia: thepmshow.tv

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)