Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Bardziej gorzka niż śmierć
Camilla Grebe, Asa Traff

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Kryminał
Przekład:
Inga Sawicka
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
BITTRARE ÄN DÖDEN
ISBN:
978-83-7510-787-6
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-02-11
Liczba stron:
384
Format:
135x215

Opis książki

Kolejny tom skandynawskich kryminałów szwedzkiego duetu siótr Camili i Asy

Pewnego deszczowego popołudnia, w jednym ze sztokholmskich bloków pięcioletnia Tilde staje się świadkiem śmiertelnego pobicia swojej mamy.

W tym samym czasie psychoterapeutka Siri wraz ze swoją przyjaciółką Ainą spotykają się z grupą kobiet, ofiar przemocy domowej, którym mają pomóc uporać się z traumatycznymi przeżyciami. Podczas serii wieczornych sesji kobiety dzielą się swoimi historiami, opowiadają o beznadziejnej miłości, przemocy i poniżeniu.

Jednocześnie Siri przeżywa osobiste rozterki – czy powinna zawierzyć miłości, która i jej, i tylu innym kobietom przyniosła jedynie rozczarowanie?

Stopniowo dzieje Tilde splatają się z losami Siri i uczestniczek terapii grupowej. Poszukiwanie pojednania i zadośćuczynienia przeradza się w szalony pościg za groźnym mordercą.

Camilla Grebe, urodzona w roku 1968, jest ekonomistką, współzałożycielką wydawnictwa StorySide, specjalizującego się w wydawaniu audiobooków. Obecnie kieruje firmą konsultingową. Mieszka w Sztokholmie.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Juliaholke).

Asa Traff, rocznik 1970, jest psychologiem i razem z dwoma kolegami prowadzi poradnię psychologiczną w centrum Sztokholmu.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)