Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie
Christine Féret-Fleury, Cécile Aubry

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Lit.dziec.i młodzieżowa
Przekład:
Monika Szewc-Osiecka
Oprawa:
zintegrowana
Tytuł oryginalny:
Belle et Sebastien 3
ISBN:
978-83-8062-382-8
Wydanie:
1 (2018)
Data premiery tego wydania:
2018-05-22
Liczba stron:
208
Format:
135x215

Opis książki

NOWI PRZYJACIELE, NOWE PRZYGODY!

Na podstawie filmu Clovisa Cornillaca oraz powieści Cécile Aubry.
W Saint-Martin trwa wielkie święto. Angelina i Pierre, ojciec Sebastiana, biorą ślub. W życiu chłopca szykują się wielkie zmiany. Sebastian jednak nawet nie chce o nich słyszeć! Pragnie tylko opiekować się Bellą i trójką jej szczeniaków, które tej zimy przyszły na świat. Nieoczekiwanie jednak psy znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie. Zjawia się okrutny człowiek imieniem Joseph, który niegdyś był właścicielem Belli, i zamierza odzyskać owczarka i sprowadzić go tam, gdzie według niego jest jego miejsce: do klatki w swoim ogrodzie. By obronić Bellę i jej dzieci, Sebastian może liczyć tylko na własną odwagę...

Przyjaciele na całe życie to trzeci tom przygód Sebastiana i jego mądrej czworonożnej przyjaciółki. Książka, pięknie ilustrowana zdjęciami z filmu, to wzruszająca opowieść odwadze, przyjaźni i o dojrzewaniu do odpowiedzialności.

Powieść na podstawie scenariusza ze zdjęciami z filmu.

Cécile Aubry, właściwie Anne-José Madeleine Henriette Bénard (ur. 3 sierpnia 1928 w Paryżu, zm. 19 lipca 2010) – to francuska aktorka, pisarka, scenarzystka i reżyserka.Karierę zaczynała jako tancerka. W wieku 20 lat zaczęła współpracę z wytwórnią filmową 20th Century Fox. Największą sławę przyniosły jej filmy Manon i Czarna róża. Kiedy przerwała karierę filmową zajęła się pisaniem scenariszy oraz książek dla dzieci. Na podstawie jej książki Bella i Sebastian powstał serial telewizyjny pod tym samym tytułem. Główną rolę zagrał w nim syn Cécile Aubry. W 2013 roku powstał również film Bella i Sebastian.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© National Archive / Joost Evers / Anefo).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)

Multimedia (1)

Bella i Sebastian 3 - zwiastun PL (premiera: 31 maja 2018)