Tło, REBIS
Bestie zza Muru, Robert Low, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Bestie zza Muru
Robert Low

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

39,92 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

31,92 zł 39,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Powieść historyczna
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Beasts Beyond the Wall
ISBN:
978-83-8338-015-5
Wydanie:
1 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-05-30
Liczba stron:
408
Format:
132x202

Opis książki

Sześciu gladiatorów w straceńczej misji, której stawką jest los Cesarstwa Rzymskiego

Ważą się losy Cesarstwa Rzymskiego…

Cesarstwo Rzymskie drży w posadach, dwór Septymiusza Sewera pogrążony jest w krwawych rozgrywkach, a tymczasem grupa śmiałków udaje się na kraniec świata…

Dwaj byli gladiatorzy, Drust i Kag, będący na usługach swego byłego właściciela, wpływowego Serwiliusza Structusa, zostają wysłani do Brytanii, za Mur Hadriana. W Krainie Ciemności zamieszkanej przez dzikie plemiona Kaledończyków mają odnaleźć Psa, byłego kompana, który uprowadził tajemniczą kobietę i jej syna i schronił się wśród swoich pobratymców.

Razem ze swymi równie zbuntowanymi towarzyszami Drust i Kag zaryzykują wszystko w trakcie szaleńczych poszukiwań i brawurowej ucieczki, aż w końcu zdrada zmusi ich do powrotu na arenę.

W atmosferze zepsucia i korupcji niepowodzenie ich wyprawy może mieć o wiele większe konsekwencje, niż sobie wyobrażają. W grę wchodzi bowiem bezpieczeństwo Cesarstwa Rzymskiego.

Los imperium leży w rękach barwnej kompanii byłych gladiatorów pochodzących z wszystkich krańców cesarstwa. Pozbawionych iluzji, bezwzględnych, zahartowanych wojowników, czujących się dobrze tylko we własnym gronie.

Porywająca, realistyczna i krwawa powieść dla fanów literatury historycznej, miłośników Conna Igguldena, Davida Gilmana oraz Gerainta Jonesa - znakomitych przedstawicieli tego gatunku.

Epicka opowieść o zmaganiach z trudnościami, o triumfie, zdradzie i braterstwie. - S.J.A. Turney
Robert Low (1949-2021)- szkocki dziennikarz, korespondent wojenny i autor powieści historycznych, m.in. cyklu „Zaprzysiężeni”.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)