Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Bezwład
Jessica Barry, Melissa Pimentel

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

audiobook (MP3)

Produkt archiwalny

audiobook (CD)

27,92 zł 34,90 zł oszczędzasz 20%
więcej formatów

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Maria Smulewska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Freefall
ISBN:
978-83-8062-514-3
Wydanie:
1 (2020)
Data premiery tego wydania:
2020-01-28
Liczba stron:
416
Format:
135x215

Opis książki

KIEDY ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM, A PRAWDA MOŻE ZABIĆ!


Przeżycie katastrofy lotniczej to dopiero początek walki o życie

Allison Carpenter przeżywa katastrofę lotniczą w Górach Skalistych, lecz to dopiero początek jej walki o życie. Dziewczyna zna straszną tajemnicę, a wpływowi ludzie gotowi są ją zabić, by ukryć szokującą prawdę. Jeśli dowiedzą się, że przetrwała, ruszą za nią.

Maggie Carpenter, matka Allison wciąż ma nadzieję, że jej córka żyje. Nie odnaleziono przecież jej ciała. Maggie także skrywa tajemnicę – w gruncie rzeczy nic nie wie o swojej córce.

Podczas gdy Allison brnie przez dzikie góry, Maggie rozpaczliwie szuka odpowiedzi na kolejne pytania. Zagłębiwszy się w życie Allison, odkrywa, że w świecie pieniędzy i luksusu jej córka zmieniła się nie do poznania. Czy zdąży odkryć prawdę, żeby ją uratować?

Debiutancka powieść Jessiki Barry rozpoczyna się od wielkiego uderzenia, a napięcie nie maleje do końca... Wygospodaruj sobie czas, bo kiedy zaczniesz czytać, nie będziesz mógł przestać. - Karin Slaughter
Jessica Barry to pseudonim amerykańskiej autorki, która wychowała się w małym miasteczku w Massachusetts. Studiowała literaturę angielską i historię sztuki na Uniwersytecie Bostońskim, po czym w 2004 roku przeprowadziła się do Londynu, gdzie uzyskała ukończyła University College London. Napisała kilka romansów, Bezwład to jej pierwszy thriller.
Photo by: (© Ryan Bowman)

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)