Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Białe jabłka
Jonathan Carroll

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Jacek Wietecki
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
White apples
ISBN:
978-83-7510-580-3
Wydanie:
9 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-09-18
Liczba stron:
280
Format:
128 x 197

Opis książki

Magiczna opowieść o miłosci na pograniczu życia i śmierci

 

Vincent Ettrich, lekkoduch i kobieciarz, ku swemu zdumieniu niespodziewanie wraca po śmierci między żywych. Nękany przez tajemnicze zjawy Ettrich dowiaduje się, że powrócił do życia za sprawą swojej jedynej miłości Isabelle. Ma ona wkrótce urodzić jego dziecko, które uratuje naruszony porządek świata, pod warunkiem, że ojciec przekaże mu wszystko to, czego się nauczył i co widział po tamtej stronie. Kłopot w tym, że Vincent niczego nie pamięta…

Białe jabłka to zaskakująca opowieść o życiu, magicznej miłości i śmierci; metafizyka przeplata się tutaj z codziennością, a istoty z krwi i kości stykają się z aniołami i z diabłami w ludzkiej skórze. 

Jonathan Carroll to jeden z najpopularniejszych w Polsce pisarzy amerykańskich. Wiedeńczyk z wyboru, twórca magicznych światów przelanych na karty książek. REBIS opublikował wszystkie jego powieści – m.in. najsłynniejszą Krainę Chichów (polecaną w Polsce przez Stanisława Lema; Carroll uczył w Wiedniu jego syna, Tomasza), a także Dziecko na niebie, Śpiąc w płomieniu, Zakochanego ducha, trzy zbiory opowiadań i jeden zbiór scenariuszy filmowych oraz książkę-blog Oko dnia.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)