Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Biologia Campbella 12 wyd. oryg.
praca zbiorowa, Lisa A. Urry, Michael L. Cain, Steven A. Wasserman, Peter V. Minorsky, Rebecca Orr

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

239,20 zł 299,00 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
przekład zbiorowy
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Campbell Biology 12th edition
ISBN:
978-83-8188-510-2
Wydanie:
3 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-02-28
Liczba stron:
1480
Format:
230x280

Opis książki

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ PODRĘCZNIK BIOLOGII NA ŚWIECIE

Trzecia polska edycja fenomenalnego podręcznika biologii opracowanego przez zespół słynnych biologów amerykańskich. Logiczny, świetnie przemyślany układ materiału, kilkadziesiąt nowych, doskonałych ilustracji, rzetelne opracowanie i przystępny język, to niezaprzeczalne atuty tej niezwykłej książki, której poprzednie wydania cieszą się doskonałą opinią wśród nauczycieli, studentów i uczniów. To wydanie – zmienione, unowocześnione i znacznie poszerzone – zawiera najnowsze odkrycia i wyniki badań, szczególnie w takich dynamicznie rozwijających się dziedzinach jak genetyka, ewolucja i ekologia.

Podręcznik stanowi nieodzowną pomoc dla uczniów i studentów kierunków medycznych i biologiczno-chemicznych ale jest także pasjonującą lekturą dla wszystkich tych, którzy po prostu są ciekawi świata i rządzących nim mechanizmów.

Zapraszamy na stronę www.biologiacampbella.pl

Lisa A. Urry to profesor biologii, szefowa departamentu biologii na Uniwersytecie Mills. Prowadzi zajęcia z biologii ogólnej i biologii rozwoju. Doktorat obroniła na Massachusetts Institute of Technology.
Michael L. Cain ma tytuły naukowe w zakresie biologii i matematyki. Jego zainteresowania naukowe dotyczą przede wszystkim ekologii i ewolucji roślin. Przez trzynaście lat prowadził zajęcia na uniwersytecie stanowym w Nowym Meksyku. Obecnie poświęcił się pisaniu i prowadzeniu zajęć w Bowdoin College w stanie Maine.

Źródło zdjęcia: www.bowdoin.edu

Steven A. Wasserman otrzymał swój doktorat na prestiżowej uczelni MIT. Zdobył stypendium Lucille P. Markey w zakresie nauk biomedycznych, z kolei UCSD Academic Senat wręczył mu nagrodę za działalność dydaktyczną.
Peter V. Minorsky to biolog, badacz. Regularnie pisuje do „Plant Physiology”.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)