Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Błękitnokrwista wampirzyca
Jaye Wells

Cykl o Sabinie Kane |5

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Mirosław P. Jabłoński
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
BLUE-BLOODED VAMP
ISBN:
978-83-7818-425-6
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-04-08
Liczba stron:
500
Format:
135x215

Opis książki

Kolejny tom cyklu o Sabinie Kane. Naprawdę dzika jazda!

Sprawy do załatwienia:

1. Dotrzeć do Rzymu.

2. Znaleźć Abla.

3. Zabić Kaina.

Sabina Kane szuka pomsty na Kainie, ojcu wampirzej rasy, który zamordował członków jej rodziny i przyjaciół. Niestety – również Kain ostrzy sobie na nią kły.  Jak go zabić, wie oczywiście… Abel, wielce tajemniczy mag, który przebywa w Rzymie i niekoniecznie chce się ujawnić. Wraz ze swoją drużyną A, demonem Giguhlem i magiem Adamem Lazarusem, Sabina wyrusza do Włoch, by go odszukać. Czy mag jej pomoże, czy stanie po przeciwnej stronie? W dodatku najpotężniejsza bogini Lilith ma wobec Błękitnokrwistej swoje plany i pokrzyżowanie ich staje się śmiertelnie niebezpieczne…

Powieść napisana z lekkim przymrużeniem oka, okraszona błyskotliwymi dialogami, wciąga czytelnika bez reszty w mroczny, zurbanizowany świat. Wampiryczny cykl o Sabinie Kane porównywany jest z pisarstwem Kim Harrison, Kerrelyn Sparks i Richelle Mead.

Jaye Wells, po kilku latach pracy na stanowisku redaktora czasopisma i kilku kolejnych, kiedy była niezależną dziennikarką, tak zwanym wolnym strzelcem, zdecydowała się opuścić świat faktów i stworzyć własną rzeczywistość. Obecnie mieszka w Teksasie, gdzie w towarzystwie anielsko cierpliwego męża i syna, małego chochlika, pisze kolejne powieści wchodzące w skład cyklu o Sabinie Kane.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)