Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Błyskotliwa kariera. 52 wspaniałe pomysły
Ken Langdon

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
52 wspaniałe pomysły
Przekład:
Anna Zdziemborska
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
CULTIVATE A COOL CAREER. 52 BRILLIANT IDEA
ISBN:
978-83-7301-920-1
Wydanie:
1 (2007)
Data premiery tego wydania:
2007-03-06
Liczba stron:
240
Format:
173x210

Opis książki

52 wspaniałe pomysły, dzięki którym twoja kariera nabierze tempa i optymalnie wzbogacisz swoje życie zawodowe bez konieczności zaprzedania duszy (i ciała) diabłu.

Początki mojej kariery były naprawdę obiecujące. Piąłem się na szczyt w dynamicznie rozwijającej się firmie. Mój szef miał o mnie jak najlepszą opinię, a przyszłość rysowała się w różowych barwach. Wszystko się zmieniło, kiedy nasza firma została wykupiona przez inną. Mój poprzedni szef odszedł, a nowy nie dorastał mu do pięt. Istniało niebezpieczeństwo, że w ciągu kilku tygodni z młodego obiecującego pracownika, stanę się tak atrakcyjny, jak zeszłoroczny śnieg. I wtedy doznałem olśnienia – przejąłem kontrolę, zapewniłem sobie lepsze zarobki i, co równie ważne, zacząłem znów się cieszyć pracą. - Ken Langdon

Oto 52 wspaniałe pomysły, dzięki którym twoja kariera nabierze tempa. Nie będziesz musiał ślęczeć do wieczora w biurze, ani czekać na swoją kolej. Ekspert od tych spraw, Ken Langdon pokaże ci, jak optymalnie wzbogacić swoje życie zawodowe bez konieczności zaprzedania duszy (i ciała) diabłu.

Porozmawiajmy o tobie. Jesteś bystry, poważnie myślisz o własnej karierze, której już zdążyłeś posmakować. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją, ciekawością czy też nużącą stabilizacją, szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci wspiąć się wyżej.

Dwie obietnice: Pierwsza – nie będziesz musiał brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, aby natrafić na okruchy mądrości. Druga – nasi autorzy nie będą traktować z wyższością, ponieważ wiedzą, jak to jest być na twoim miejscu.

Wszystko jest proste, gdy masz dobry pomysł!

Ken Langdon jest konsultantem i autorem kilku bestsellerów z dziedziny biznesu, takich jak Cultivate a Cool Career, Appraising Stuff oraz The 100 Greatest Ideas Building Your Career.

Źródło zdjęcia: www.amazon.co.uk

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)