Tło, REBIS
Burza, Sunya Mara, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Burza
Sunya Mara

|1

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

39,99 zł 49,99 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

31,99 zł 39,99 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Maciej Szymański
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Darkening
ISBN:
978-83-8338-031-5
Wydanie:
1 (2024)
Data premiery tego wydania:
2024-03-26
Liczba stron:
448
Format:
132x202

Opis książki

Tylko ona może stawić czoło Burzy!
Światu Vesper zagraża mroczna Burza, która zsyła klątwę na każdego, kogo dotknie. Przed laty matce dziewczyny, byłej rewolucjonistce, dano wybór: śmierć od katowskiego topora lub śmierć w Burzy. Wybrała Burzę.

Kiedy teraz żołnierze księcia aresztują ojca Vesper, ta postanawia go uratować. Nawet gdyby miało to oznaczać ryzykowne przeniknięcie do elitarnych książęcych oddziałów. Nawet za cenę zdobycia podstępem zimnego serca następcy tronu.

Ale Vesper wkrótce sama staje przed dramatycznym wyborem: zaufać prowadzącemu własną grę księciu czy śladem matki wstąpić w Burzę.

Burza to ostra jazda ze zwrotami akcji, które wbiją was w fotel, i z zakończeniem, po którym będziecie chcieli więcej”. - Adalyn Grace, autorka bestselleru „New York Timesa” Władczyni dusz
Sunya Mara dorastała w sześciu miastach i pięciu stanach, aż wreszcie zaczęła nazywać swoim domem Los Angeles. Ukończyła studia filmowe i biznesowe na Uniwersytecie Południowej Kalifornii, po czym zaczęła pisać i rysować dla Granity Studios, firmy multimedialnej założonej przez byłego koszykarza NBA Kobe Bryanta. Gdy nie opowiada historii, spędza czas w starych kinach albo gapi się na ściany w muzeach. Odwiedźcie jej stronę sunyamara.com.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)