Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Być jak Ignacy
Romek Pawlak

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Lit.dziec.i młodzieżowa
Oprawa:
zintegrowana
ISBN:
978-83-8062-075-9
Wydanie:
2 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-10-25
Liczba stron:
232
Format:
140 x 190

Opis książki

Przygody Ignacego Łukasiewicza, wynalazcy lampy naftowej. Nowa seria dla dzieci!

Wakacje na wsi pod Krosnem zamiast w Grecji wcale nie muszą być nudne! To może być wielka przygoda, w trakcie której osobiście poznasz sławnego wynalazcę i zajrzysz w głąb XIX wieku. A także do szybu, skąd wkrótce wytryśnie ropa naftowa. A potem spadniesz na lufę wielkiej armaty. I trzeba będzie zmierzyć się z dwoma tajemniczymi i groźnymi wysłannikami Rockefellera!

Tomek i Majka są dzielni i przedsiębiorczy. Ale nie jest łatwo poradzić sobie z niebezpieczeństwem, nawet mając u boku Ignacego Łukasiewicza. Czy dadzą radę, czy na zawsze zagubią się wśród poplątanych ścieżek czasu?

Romek Pawlak od wielu lat najchętniej pisze dla dzieci i młodzieży. Za jeden szczery dziecięcy uśmiech gotów jest spędzić długie godziny przy komputerze, wymyślając kolejną ciekawą historię. Najważniejsze książki dla dzieci: Miłek z Czarnego Lasu (prestiżowa nagroda IBBY), obecnie przerabiany na film animowany; Czapka Holmesa, Dziura w sercu, Czaruś, pies z charakterem. Kiedy nie pisze książek, najchętniej spędza czas czytając lub bawiąc się ze swoim psem… Miłkiem.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Revis SR).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)

Multimedia (2)

"Być jak Ignacy"

Być jak Ignacy - nowy projekt Fundacji PGNiG