Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Był sobie psiak
Lizzie Shane

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

35,92 zł 44,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

Szczegóły

Seria:
Pasje i namiętności
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Once Upon a Puppy
ISBN:
978-83-8188-355-9
Wydanie:
1 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-02-07
Liczba stron:
360
Format:
132x202

Opis książki

Czy jeden nad wyraz niesforny pies może połączyć dwoje ludzi, którzy całkowicie się od siebie różnią?

 

Idealna mieszanka uroku małego miasteczka i lekkiego humoru. - „Booklist”

Witajcie ponownie w Pine Hollow!

Prawnik Connor Wyeth jest świetnie zorganizowany. Ale kiedy adoptuje krnąbrnego Maxa, okazuje się, że ma do czynienia z niszczycielskim żywiołem. Pies słucha tylko Deenie Mitchell, spontanicznej i optymistycznie nastawionej do świata dziewczyny, wolontariuszki ze schroniska „Kosmaci Przyjaciele”.

Deenie uważa, że atrakcyjny prawnik mógłby zaimponować jej idealnej rodzinie na zbliżającym się ślubie siostry. Kiedy dowiaduje się, że Connor z kolei potrzebuje osoby towarzyszącej na imprezach firmowych, zawiązują z pozoru niemożliwy sojusz. A gdy tak udają idealną parę, wszystko nagle zaczyna nabierać realnych kształtów... Przeciwieństwa się przyciągają, lecz czy mężczyzna, który wszystko planuje z ołówkiem w ręku, i kobieta kierująca się w życiu własnymi zasadami, rzeczywiście znajdą płaszczyznę porozumienia?

Autorka romansów Lizzie Shane za swój twórczy dorobek otrzymała Golden Heart Award i HOLT Medallion oraz trzykrotnie była finalistką prestiżowej RITA Award przyznawanej przez Romance Writers of America. Uważa jednak, że największą sławę przyniosła jej przegrana w teleturnieju Va Banque. Więcej o Lizzie i jej książkach można znaleźć na stronie: www.lizzieshane.com.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)