Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Cała reszta nie ma znaczenia
Lodovica Comello

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Lit.dziec.i młodzieżowa
Przekład:
Alicja Bruś
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Tutto il resto non conta
ISBN:
978-83-7818-771-4
Wydanie:
2 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-05-12
Liczba stron:
228
Format:
150x210

Opis książki

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanek i fanów Lodo, międzynarodowej gwiazdy Disney Channel

 

Lodo jest dziewczyną taką jak inne – spośród rówieśniczek wyróżnia ją nieodparta pasja do śpiewu, muzyki i tańca oraz wielkie marzenie: zostać gwiazdą! Pasja ta przenosi ją z San Daniele del Friuli do Mediolanu, gdzie Lodo zostaje przyjęta do MAS, szkoły dla młodych talentów, a stamtąd… do obsady Violetty, znanego na całym świecie serialu produkowanego przez Disney Channel. Marzenie spełniło się w mgnieniu oka!

A to był dopiero początek. Potem przyszły trzy lata spędzone w Buenos Aires, udział w kolejnych sezonach serialu, światowe tournée, dwie entuzjastycznie przyjęte solowe płyty, miliony fanów… Życie Lodo to jednak nie tylko życie gwiazdy, to także codzienność „normalnej” dziewczyny: spotkania rodzinne (także przez Skype’a), kolejki w supermarkecie, popołudnia spędzane na zakupach, kolacje z przyjaciółmi, wielka miłość i wzruszenia związane z narodzinami ukochanej siostrzenicy.

Cała reszta nie ma znaczenia to pamiętnik, w którym gwiazda opowiada o intensywnym i ekscytującym okresie, który spędziła w Argentynie, a także wspomina dzieciństwo. Zabawna, wzruszająca  książka, pełna ciekawostek, porad i refleksji oraz nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć rodzinnych i zza kulis.

Lodovica Comello (San Daniele del Friuli, 1990), piosenkarka, tancerka i aktorka, zdobyła międzynarodową sławę, odgrywając rolę Franceski w serialu Disneya Violetta. Wydała dwie płyty – Universo (2013) i Mariposa (2015) – jest w trakcie pierwszej solowej  światowej trasy koncertowej. Jej oficjalny profil na Facebooku ma prawie trzy miliony fanów.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)

Multimedia (2)

Lodovica Comello i jej książka

Lodovica Comello promuje w Polsce swoją książkę