Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Central Park. Kraina Koe. Tom I
Joe Windy

Strażnicy Globusa |1

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Lit.dziec.i młodzieżowa
Oprawa:
zintegrowana
ISBN:
978-83-8062-074-2
Wydanie:
1 (2017)
Data premiery tego wydania:
2017-11-07
Liczba stron:
296
Format:
145x205

Opis książki

Magia jest na wyciągnięcie ręki! Daj się wciągnąć opowieści o mocy wyobraźni, sile przyjaźni, odwadze i determinacji, które są w każdym z nas.

Chorujący na astmę Patryk każdego dnia bawi się w Central Parku. Za sprawą sprytnego gnoma Ogryzalda trafia przez tajemniczy portal do Krainy Koe, odbicia nowojorskiego parku w równoległym wymiarze. Zgodnie z przepowiednią magicznemu światu grozi poważne niebezpieczeństwo. Jego pierwszym znakiem są usychające drzewa. Wydaje się, że los Krainy Koe jest przesądzony. Jednak Ogryzald, Patryk i dzielna Algrid podejmują walkę o jej przyszłość. Ich plany usiłuje pokrzyżować Zły Pan…

Central Park. Kraina Koe to pierwsza z prezentowanych w serii Strażnicy Globusa książek o baśniowych miejscach ukrytych na całym świecie.

Przeżyj przygodę z bohaterami książki! Dzięki darmowej aplikacji mobilnej możesz już teraz zwiedzić Central Park i Krainę Koe. Tam gdzie na wielkich łąkach nowojorczycy urządzają pikniki i bawią się z psami, rozciągają się bezkresne stepy Koe, stawy zamieniają się w morza, a drogi w głębokie, niebezpieczne wąwozy.

Krainakoe.pl

Joe Windy (Olaf Jarzemski) - podróżnik, alpinista, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Nieustannie szuka inspiracji w otaczającym go świecie. Central Park. Kraina Koe, niezwykła opowieść dla młodszych czytelników, to jego debiut literacki. Na co dzień autor prowadzi firmę marketingową i podąża za marzeniami.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (3)

Multimedia (2)

"Central Park. Kraina Koe". Recenzja od Book Reviews by Anita!

Nowy Jork pełen przygód! Recenzja "Krainy Koe" od Joe Windy!