Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Central Park. Kraina Koe. Tom II
Joe Windy

Strażnicy Globusa |2

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Lit.dziec.i młodzieżowa
Oprawa:
zintegrowana
ISBN:
978-83-8062-301-9
Wydanie:
1 (2018)
Data premiery tego wydania:
2018-03-13
Liczba stron:
352
Format:
145x205

Opis książki

Magia jest na wyciągnięcie ręki. Daj się wciągnąć opowieści o mocy wyobraźni, sile przyjaźni, odwadze i determinacji, które są w każdym z nas!

Niezwykła podróż trwa! Patryk, Algrid i Ogi mają coraz mniej czasu, by odnaleźć magów i odkryć tajemnicę Koe. Po drodze będą musieli zmierzyć się z wrogami, ale i z własnymi słabościami. Czy uda im się wygrać i uratować usychające drzewa? Przyjaciele stanęli przed wielkim wyzwaniem i muszą trzymać się razem. Najbliższe dni będą dla nich prawdziwą próbą…

Central Park. Kraina Koe to pierwsza z prezentowanych w serii Strażnicy Globusa książek o baśniowych miejscach ukrytych na całym świecie.

Przeżyj przygodę z bohaterami książki! Dzięki darmowej aplikacji mobilnej możesz już teraz zwiedzić Central Park i Krainę Koe. Tam, gdzie na wielkich łąkach nowojorczycy urządzają pikniki i bawią się z psami, rozciągają się bezkresne stepy Koe, stawy zamieniają się w morza, a drogi w głębokie, niebezpieczne wąwozy.

Krainakoe.pl

Joe Windy (Olaf Jarzemski) - podróżnik, alpinista, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Nieustannie szuka inspiracji w otaczającym go świecie. Central Park. Kraina Koe, niezwykła opowieść dla młodszych czytelników, to jego debiut literacki. Na co dzień autor prowadzi firmę marketingową i podąża za marzeniami.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)