Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

CEO Slayer. Pierwszy raz
Marcin Sergiusz Przybyłek

Horyzonty zdarzeń | CEO Slayer |1

Format i cena:

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Oprawa:
Tytuł oryginalny:
CEO Slayer: Pierwszy raz
ISBN:
978-83-7818-337-2
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-12-17
Rozmiar pliku EPUB:
638 kB
Rozmiar pliku MOBI:
1,5 MB

Opis książki

Wydany jedynie w formie elektronicznej prequel powieści CEO Slayer. Pogromca prezesów

W połowie XXI wieku światem rządzą korporacje, powszechny jest wyzysk pracowników. Nie inaczej jest w Warszawie, gdzie banki bezkarnie okradają i eksmitują ludzi, a producenci leków wpędzają ich w choroby.

Przygląda się temu Rodney Pollack, trener biznesowy. Przygląda z bliska, bo świat korporacji zna w zasadzie od podszewki. Stopniowo narastają w nim gniew i potrzeba działania.

Pollack ma wszystko, co niezbędne, by wyciąć raka toczącego ten świat: opanowaną do perfekcji sztukę walki, sporo gadżetów szpiegowskich, poczucie misji i determinację. Musi się tylko w nim przelać czara goryczy. I przelewa za sprawą Huberta Kiełbasy, dyrektora Finance International, typa spod ciemnej gwiazdy. W końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz…

Marcin Przybyłek to lekarz medycyny, wieloletni pracownik koncernu farmaceutycznego, obecnie trener i konsultant biznesowy. Autor największej polskiej sagi science fiction „Gamedec”, antyporadnika dla menedżerów Sprzedaż albo śmierć?, powieści (teoretycznie dla dzieci) Kalina i Kaj i zbioru anegdot dla graczy Grao Story. Od lat zainteresowany psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości, przekazuje swoje wizje w książkach, wykładach i podczas szkoleń. REBIS wydał jego CEO Slayer. Pogromca prezesów, książki z cyklu „Gamedec”, w tym Gamedec. Obrazki z Imperium, a w 2016 roku powieść Orzeł Biały.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Klimcio).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)