Tło, REBIS
Córka prezydenta, James Patterson, Bill Clinton, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Córka prezydenta
James Patterson, Bill Clinton

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

39,92 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

31,92 zł 39,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The President's Daughter
ISBN:
978-83-8188-568-3
Wydanie:
1 (2022)
Data premiery tego wydania:
2022-08-23
Liczba stron:
544
Format:
135x215

Opis książki

Błyskotliwy thriller, nowy hit autorstwa «dream teamu» - prezydenta Billa Clintona i Jamesa Pattersona. - Lee Child

Wszyscy prezydenci mają swoje koszmary. Ten akurat się ziścił.

Matthew Keating, były komandos i były prezydent Stanów Zjednoczonych, zawsze staje w obronie swojej rodziny, tak samo jak wcześniej niezłomnie bronił ojczyzny. Tym razem jednak obrona zamienia się w atak.

Terrorysta porywa nastoletnią córkę Keatinga, Melanie. Gdy cały świat na bieżąco przygląda się wydarzeniom, Keating rozpoczyna specjalną operację ratunkową, która będzie próbą jego siły i wytrzymałości – jako przywódcy, żołnierza i ojca.

Pierwsza wspólna książka autorów – Gdzie jest prezydent, bestseller „New York Timesa” – była najlepiej sprzedającą się powieścią w 2018 roku.

James Patterson jest uznanym autorem wielu popularnych powieści. Wykreował mnóstwo znanych postaci i serii, do których zaliczają się „Alex Cross”, „Kobiecy Klub Zbrodni”, „Michael Bennett” i „Maximum Ride”. Do jego godnych uwagi literackich osiągnięć należy powieść Gdzie jest prezydent, której współautorem jest prezydent Bill Clinton, a także seria „Max Einstein” wydana w ramach współpracy z Albert Einstein Estate. Dzięki swojej zdumiewającej, nieszablonowej wyobraźni i literackiemu geniuszowi James Patterson w 2019 roku otrzymał amerykańską nagrodę National Humanities Medal. Organizacja National Book Foundation przyznała mu nagrodę dla wybitnych pisarzy – Literarian Award for Outstanding Service to the American Literary Community. Jest również laureatem Edgar Award i dziewięciokrotnym zdobywcą nagrody Emmy. Mieszka na Florydzie wraz z rodziną.
Bill Clinton został prezydentem Stanów Zjednoczonych w 1993 roku i pełnił tę funkcję do roku 2001. Po opuszczeniu Białego Domu założył Clinton Foundation, organizację zajmującą się m.in. ochroną zdrowia na całym świecie, zwiększaniem możliwości rozwoju dziewcząt i kobiet, tworzeniem możliwości wzrostu gospodarczego, a także zapobieganiem efektom zmian klimatycznych. Jest autorem wielu książek non-fiction, w tym międzynarodowego bestsellera Moje życie. Wraz z Jamesem Pattersonem napisał powieść Gdzie jest prezydent, która zdobyła popularność na całym świecie

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)