Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Czas kobiet
Iwona Majewska-Opiełka

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Oprawa:
broszurowa klejona
ISBN:
978-83-7301-613-2
Wydanie:
6 (2012)
Data premiery tego wydania:
2010-03-02
Liczba stron:
364
Format:
150 x 225

Opis książki

Dowiedz się, jak żyć w zgodzie z własną kobiecą naturą

Czas kobiet to podróż do sedna kobiecości, próba udzielenia odpowiedzi na podstawowe pytania, co czyni mnie kobietą, dokąd zmierzam, co chcę osiągnąć w życiu i jaki mam na to wpływ, jak kształtować relacje z najbliższymi, jak odnaleźć się w życiu zawodowym i osobistym.

Autorka, porównując status kobiety amerykańskiej i polskiej oraz opisując dokonania wybitnych kobiet, szuka odpowiedzi na powyższe pytania, uczy, jak znajdować to, co naprawdę ważne: troskę o siebie, rozwijanie własnych zainteresowań, poznanie swoich uczuć i emocji, pielęgnację ciała i sfery duchowej.

Kluczem do sukcesu jest akceptacja siebie, poczucie własnej wartości, odnalezienie równowagi między swoimi pragnieniami a oczekiwaniami innych, życie w zgodzie z własną naturą i odnalezienie swego miejsca w świecie.

Iwona Majewska-Opiełka jest psychologiem i doradcą rozwojowym. Wiele lat mieszkała i pracowała w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Obecnie prowadzi szkolenia w zakresie rozwoju potencjału człowieka i doradza firmom jak skutecznie działać. Jest autorką kilkunastu książek, m.in. Drogi do siebie, Umysłu lidera i Sukcesu firmy oraz wielu artykułów. Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się jej książki Czas kobiet, Sprzedaż i charakter, Korepetycje z sukcesu, Wychowanie do szczęścia i Już za rok matura. Jest częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)