Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Czerwiec 1941. Ostateczna diagnoza
Mark Sołonin

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Historia
Przekład:
Anna Pawłowska
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Ijun' 41-go. Okonczatielnyj diagnoz
ISBN:
978-83-7818-616-8
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-01-20
Liczba stron:
656
Format:
128x197

Opis książki

Ta książka to swego rodzaju uwieńczenie dotychczasowych badań Marka Sołonina i obraz początków Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, mocno różniący się od wciąż utrzymujących się mitów.

Mark Solonin prezentuje swoje najnowsze badania nad przyczynami kleski Armii Czerwonej w 1941 r. Uzupelnia swoje analizy o nowe dane statystyczne, dokladne opracowania ruchów jednostek oraz relacje dowódców i zolnierzy obu walczacych armii. Lektura tysiecy stron dokumentów z archiwów rosyjskich pozwolila na opisanie nieznanych szczególów pierwszych miesiecy niemiecko-radzieckiego konfliktu i rozwiniecie tez, które przyniosly Soloninowi rozglos i uznanie czytelników.

Ta ksiazka to swego rodzaju uwienczenie dotychczasowych badan Marka Solonina i obraz poczatków Wielkiej Wojny Ojczyznianej, mocno rózniacy sie od wciaz utrzymujacych sie mitów.

Mark Sołonin urodził się w 1958 roku w Kujbyszewie, ukończył tamtejszy Instytut Lotniczy i pracował w tajnym biurze konstrukcyjnym. Od blisko trzydziestu lat bada historię udziału ZSRR w II wojnie światowej. REBIS wydał jego bestsellery: 22 czerwca 1941, czyli jak zaczęła się Wielka Wojna Ojczyźniana, 23 czerwca. Dzień „M”, Na uśpionych lotniskach..., 25 czerwca. Głupota czy agresja?, Nic dobrego na wojnie, Pranie mózgu i Czerwiec 1941. Ostateczna diagnoza.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)