Tło, REBIS
Czerwona Tygrysica, Amelie Wen Zhao, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Czerwona Tygrysica
Amelie Wen Zhao

Trylogia: Dziedzictwo krwi |2

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

35,92 zł 44,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

30,32 zł 37,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Maria Smulewska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Red Tigress
ISBN:
978-83-8188-436-5
Wydanie:
1 (2022)
Data premiery tego wydania:
2022-05-17
Liczba stron:
408
Format:
132x202

Opis książki

DROGA DO WŁADZY SKĄPANA JEST WE KRWI

Drugi tom wspaniałej serii fantasy o skrywającej mroczną tajemnicę księżniczce i przestępcy, któremu musi zaufać, żeby wyzwolić swoje cesarstwo spod rządów mroku.

Z całej cyrilyjskiej rodziny cesarskiej przeżyła tylko Ana. Pozbawiona tronu, tytułu i sojuszników musi znaleźć sposób, by odzyskać władzę i uniknąć okrutnej zemsty ze strony cesarzowej. Morgania nie cofnie się przed niczym, by ustalić nowy porządek świata, przelewając przy tym krew niepowinowatych.

By zwiększyć swoje szanse i sprostać niebezpieczeństwom, Ana postanawia wejść w sojusz z Ramsonem Złotoustym. Lecz sprytny lord przestępczego światka ma swoje plany. Aby Ana mogła zdobyć armię, muszą dotrzeć do niezdobytych fortów Bregonu. Nikt jednak nie wie, jakie tajemnice kryją forty.

Mrok rośnie w siłę. Czy rewolucja przyniesie upragniony pokój czy raczej utopi świat we krwi?

Trylogia „Dziedzictwo krwi”, tom 2

Kochacie Sarah J. Maas i jej Szklany tron? Wkrótce pokochacie Amélie Wen Zhao!

O Dziedzictwie krwi:

Amélie Wen Zhao wspaniale, wręcz filmowo snuje opowieść. To nowy, oszałamiający głos w literaturze fantasy. Stworzyła postacie zarówno złożone, jak porywające. Podobnie jak cały niesamowity świat, który zbudowała. – Adrienne Young, autorka bestselleru „New York Timesa” Klan oraz The Girl the Sea Gave Back
Zhao olśniewa dynamicznymi scenami walki przydającymi powieści kinematograficznej jakości, która porywa czytelnika. – „The New York Times”
Nie sposób się oderwać od lektury… Miłośnicy fantasy docenią bogactwo tego świata i złożone losy bohaterów, którzy stopniowo odkrywają przed nami swoje tajemnice. – „Booklist”
Amélie Wen Zhao urodziła się w Paryżu, a dorastała w wielokulturowym Pekinie. W tym międzynarodowym dzieciństwie upatruje źródła swojej fascynacji sprawami globalnymi i międzykulturowymi. Ta pasja przekłada się na jej opowieści, w których nie brakuje postaci z najróżniejszych zakątków świata. Studiowała w Nowym Jorku i nadal tam mieszka. Jest autorką powieści Dziedzictwo krwi oraz Czerwona tygrysica.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)