Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Czując każdego dnia. Praktyczny workbook dla osób wrażliwych
Katarzyna Kucewicz

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

31,92 zł 39,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-8188-659-8
Wydanie:
1 (2022)
Data premiery tego wydania:
2022-11-22
Liczba stron:
216
Format:
140x200

Opis książki

Praktyczny workbook dla osób wyjątkowo wrażliwych

Katarzyna Kucewicz, psycholożka i psychoterapeutka, autorka bestsellerowej książki Kobiety, które czują za bardzo, postanowiła przygotować workbook dla osób wyjątkowo wrażliwych.

Czując każdego dnia to pełen czułości i uważności praktyczny przewodnik, który zawiera inspirującą wiedzę oraz rozwijające ćwiczenia. Dzięki niemu lepiej poznasz siebie, zrozumiesz swoją wrażliwość, odnajdziesz harmonię i spokój.

W dzisiejszych czasach tak trudno nie być przemęczonym i przytłoczonym. Świat pędzi, rzuca nam nowe wyzwania, los stawia nas w różnych sytuacjach – czasem takich, które zapewniają rozwój i dają spełnienie, ale równie często w takich, które wywołują lęk i niepewność. Zestresowani jesteśmy prawie wszyscy.

Zaprojektowałam ten dziennik dla ciebie, żeby zabrać cię w podróż do źródła spokoju i wyciszenia. Pomoże ci on odzyskać spokój każdego dnia i rozpoznać stresory, które odbierają ci energię. Krok po kroku razem ze mną odnajdziesz drogę do ciszy, harmonii i równowagi w tym pędzącym świecie. - Katarzyna Kucewicz

Katarzyna Kucewicz - psycholożka, psychoterapeutka. Od ponad dziesięciu lat prowadzi praktykę psychoterapeutyczną w Warszawie. Napisała kilka poradników psychologicznych, w tym bestsellerowe Kobiety, które czują za bardzo (REBIS 2020), oraz workbook Czując każdego dnia (REBIS 2022). Jest autorką wielu artykułów psychologicznych, felietonistką magazynu „Wysokie Obcasy Ekstra”. Prowadzi podcast „Rozmowy Nocą” pod egidą magazynu psychologicznego „Charaktery”. Od lat spotykamy ją w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Należy do grona stałych ekspertów programu „Dzień Dobry TVN”. Prowadzi war­sztaty i szkolenia w całej Polsce. Ma za sobą redukcję 65kg, którą zawdzięcza w dużej mierze pracy mentalnej oraz głębokiej trzyletniej pracy psychologicznej nad niekorzystnymi nawykami. Swoje doświadczenie przekuła w owocną pracę z dziesiątkami pacjentów. Prowadzi portal wagazglowy.pl, webinary, grupy psychoterapeutyczne i wsparcie mentoringowe dla wszystkich osób w procesie leczenia choroby otyłościowej. Można ją znaleźć na Instagramie @psycholog_na_insta.

Photo by: (© Robby Cyron )

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)