Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dar wilka
Anne Rice

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Maciej Szymański
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Wolf Gift
ISBN:
978-83-7510-905-4
Wydanie:
1 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-11-06
Liczba stron:
520
Format:
128x197

Opis książki

Wilkołacza powieść słynnej wampirycznej autorki!

 

Dla mnie to powrót do gotyckich motywów – starych, mrocznych domów, tajemniczej śmierci, obietnicy rodzinnych sekretów i potwora o nadnaturalnych zdolnościach jako bohatera – które stosowałam w „Kronikach wampirów” i „Opowieściach o czarownicach z rodu Mayfair”. - Anne Rice

Klify nad Pacyfikiem, piękna rezydencja z sekwojową puszczą w tle. Młody reporter otrzymuje zlecenie – ma napisać artykuł o niesamowitej posiadłości. Przypadkowe spotkanie dwojga ludzi i idylliczną noc przerywa brutalna napaść. Mężczyzna zostaje pogryziony przez bestię, której w nieprzeniknionej ciemności nawet nie widzi… Wkrótce ulega przerażającej, ale i dziwnie pociągającej przemianie. Jest zafascynowany nowo nabytą mocą, ale też pełen obaw. W chwili, gdy najmniej się tego spodziewa, znajduje miłość, ale przede wszystkim stara się zgłębić tajemnicę, która odmieniła jego los. Dlaczego i w jaki sposób otrzymał wilczy dar? Reporter wyrusza w trudną, pełną pokus podróż, by poznać swoją nową, dwoistą naturę: człowieka i wilka.

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)