Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Detektyw Monk i kosmos
Lee Goldberg

Cykl o Detektywie Monku |5

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Paweł Laskowicz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
MR. MONK IN OUTER SPACE
ISBN:
978-83-7510-225-3
Wydanie:
1 (2008)
Data premiery tego wydania:
2008-09-02
Liczba stron:
320
Format:
110x175

Opis książki

Kolejna odsłona przygód legendarnego detektywa, który tym razem pojawia się na konwencie wielbicieli fantastyki

Tym razem Adrian Monk musi znaleźć zabójcę twórcy kultowego serialu science-fiction – Beyond Earth. Monk podejrzewa, że morderca czai się wśród członków konwentu, na który zjechali się tłumnie wielbiciele filmu. Żeby rozwiązać zagadkę, detektyw musi wmieszać się w tłum pozaziemskich istot, za które poprzebierali się uczestnicy konwentu. A to nie jest dla niego łatwe. Zanim detektywowi uda się wygrać batalię ze swoimi lękami, tajemniczy zabójca znowu sięgnie po broń...

 

Lee Goldberg jest scenarzystą serialu filmowego Monk, produkowanego przez amerykańską telewizję „USA Network”, jak i wielu innych programów telewizyjnych. Dwukrotnie był nominowany do nagrody „Edgar Award”, przyznawanej najwybitniejszym autorom kryminałów. Jest też autorem uznanej serii powieści „Diagnoza morderstwo”, opartej na słynnym serialu telewizyjnym, którego był scenarzystą i producentem. Poprzednie książki Goldberga o detektywie Monku to Detektyw Monk i straż pożarna, Detektyw Monk jedzie na Hawaje, Detektyw Monk i strajk policji oraz Detektyw Monk i dwie asystentki.

 

 

Lee Goldberg jest scenarzystą serialu Detektyw Monk i wielu innych programów telewizyjnych. Dwukrotnie był nominowany do Edgar Award, nagrody przyznawanej najwybitniejszym autorom kryminałów.

Źródło zdjęcia: www.leegoldberg.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)