Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Detektyw Monk i strajk policji
Lee Goldberg

Cykl o Detektywie Monku |3

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Paweł Laskowicz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Mr. Monk and The Blue Flu
ISBN:
978-83-7301-968-3
Wydanie:
1 (2007)
Data premiery tego wydania:
2007-11-27
Liczba stron:
320
Format:
110x175

Opis książki

Kolejna część przygód znanego z serialu telewizyjnego detektywa Monka

 

 

Monk z przerażeniem słyszy, że w San Francisco panuje epidemia błękitnej grypy. Nie wie, co oznacza określenie „błękitna grypa” – ale brzmi to potwornie. Kapitan Stottlemeyer wyjaśnia mu, że tak naprawdę nie chodzi wcale o wirus choroby. Po prostu policjanci w mieście postanowili gremialnie „chorować”, dopóki miasto nie zgodzi się na podwyżkę płac. Konflikt płacowy niespodziewanie umożliwia Monkowi powrót do służby w policji. Oznacza to jednak, że Monk zostanie łamistrajkiem, co wcale mu się nie podoba…

Monk znowu dostaje odznakę policyjną i kilku detektywów, którymi ma dowodzić. Niestety, niektórzy z członków tej grupy nadają się bardziej do kliniki psychiatrycznej. Muszą jednak połączyć siły, by ująć zabójcę wróżki, rozwikłać zagadkę serii napaści ze skutkiem śmiertelnym, a przede wszystkim... posprzątać swoje biurka.

 

 

 

Lee Goldberg jest scenarzystą serialu Detektyw Monk i wielu innych programów telewizyjnych. Dwukrotnie był nominowany do Edgar Award, nagrody przyznawanej najwybitniejszym autorom kryminałów.

Źródło zdjęcia: www.leegoldberg.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)