Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Detektyw Monk jedzie do Niemiec
Lee Goldberg

Cykl o Detektywie Monku |6

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Paweł Laskowicz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Mr. Monk Goes to Germany
ISBN:
978-83-7510-325-0
Wydanie:
1 (2009)
Data premiery tego wydania:
2009-01-20
Liczba stron:
336
Format:
110x175

Opis książki

Kolejny tom przygód uwielbianego detektywa Monka

Ostatnimi czasy Adrian Monk ma się całkiem dobrze. Wie, że wszystko to zawdzięcza doktorowi Krogerowi, swojemu terapeucie. Trudno więc się dziwić, że kiedy doktor Kroger niespodziewanie wyjeżdża do Niemiec, Monk radzi sobie nie najlepiej... Postanawia za wszelką cenę wrócić do równowagi i podąża śladem swopjego psychiatry do Niemiec. Właśnie tam spotyka człowieka, którego nigdy nie przestał poszukiwać. Człowieka z sześcioma palcami, który odpowiada za śmierć jego żony... A może tak mu się tylko wydaje? Aby go odnaleźć, Monk musi sobie poradzić z ogromem rozmaitych lęków, a do tego zmagać się z mało wyrozumiałą niemiecką policją. Musi też stawić czoło komuś, kto zaczyna przypuszczać, że slynny detektyw ostatecznie postradał zmysły: własnemu terapeucie...

 

Lee Goldberg jest scenarzystą serialu filmowego Monk, produkowanego przez amerykańską telewizję „USA Network”, jak i wielu innych programów telewizyjnych. Dwukrotnie był nominowany do nagrody „Edgar Award”, przyznawanej najwybitniejszym autorom kryminałów. Jest też autorem uznanej serii powieści „Diagnoza morderstwo”, opartej na słynnym serialu telewizyjnym, którego był scenarzystą i producentem. Poprzednie książki Goldberga o detektywie Monku to Detektyw Monk i straż pożarna, Detektyw Monk jedzie na Hawaje, Detektyw Monk i strajk policji, Detektyw Monk i dwie asystentki oraz Detektyw Monk i kosmos.

 

 

 

Lee Goldberg jest scenarzystą serialu Detektyw Monk i wielu innych programów telewizyjnych. Dwukrotnie był nominowany do Edgar Award, nagrody przyznawanej najwybitniejszym autorom kryminałów.

Źródło zdjęcia: www.leegoldberg.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)