Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dieta oczyszczająco-odchudzająca według programu Clean &Lean
James Duigan

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
broszurowa szyta
Tytuł oryginalny:
Clean & Lean Diet
ISBN:
978-83-7818-399-0
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-03-03
Liczba stron:
176
Format:
128x197

Opis książki

„Nikt na świecie nie potrafi lepiej niż James doprowadzić kobiecego ciała do idealnej formy” – Elle Macpherson

 

Kiedy trener gwiazd James Duigan po raz pierwszy opublikował książkę Dieta oczyszczająco-odchudzająca według programu Clean & Lean, natychmiast stała się bestsellerem. Niniejsze wydanie, poprawione i uzupełnione przez autora, zawiera:

  • przepisy na zdrowe i szybkie dania,
  • wskazówki i rady oparte na najnowszej wiedzy na temat odżywiania człowieka, z uwzględnieniem roli produktów ekologicznych,
  • zestawienia złych, lepszych i najlepszych produktów sprzyjających oczyszczeniu organizmu i utrzymania prawidłowej masy ciała.

Skuteczna dieta, oparta na prostych zasadach, która nie wymaga liczenia kalorii. Czytelnik dowiaduje się najpierw, jak za pomocą elastycznego, czternastodniowego programu odtruwającego sprawić, by jego ciało stało się „czyste”, a następnie „szczupłe”, dzięki zdrowym i smacznym posiłkom i łatwym ćwiczeniom, które naprawdę dają rezultaty.

Ta książka jest niesamowita! James Duigan przedstawia tak przekonujące argumenty na rzecz zdrowego jedzenia, że mimo woli czujesz się zmotywowany, żeby dobrze się odżywiać. - Amazon
Uwielbiam podejście Jamesa do diety i życia – jest takie proste, a przy tym skuteczne. Mając stale w głowie jego mantrę „Clean & Lean”, bez trudu można utrzymać dobrą formę i czuć się znakomicie. - Rosie Huntington-Whiteley
Jeśli uważasz, że smukła sylwetka wymaga drakońskiej diety i godzin spędzonych na treningach, jesteś w błędzie. James Duigan, osobisty trener Elle Macpherson i Rosie Huntington-Whiteley, zdradza, jak utrzymać figurę modelki, bez zbędnych wyrzeczeń i intensywnego wysiłku. - „Dziennik Gazeta Prawna”
James Duigan, cieszący się światową sławą guru w dziedzinie zdrowia i sprawności fizycznej oraz właściciel Bodyism, luksusowego ośrodka wellness w Londynie, jest jednym z czołowych trenerów osobistych na świecie. Do sławnych klientów ośrodka Bodyism należą Elle Macpherson, Rosie Huntington-Whiteley, David Gandy, Holly Valance i Hugh Grant. Duigan jest również autorem bestsellerowych książek Clean & Lean Flat Tummy Fast!, Clean & Lean Diet Cookbook i Clean & Lean Warrior.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)