Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dieta South Beach. Książka kucharska
Arthur Agatston

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki
Oprawa:
broszurowa klejona
ISBN:
83-7301-651-1
Wydanie:
1 (2005)
Data premiery tego wydania:
2005-04-05
Liczba stron:
352
Format:
190x232

Opis książki

Ponad 200 wyśmienitych przepisów

Arthur Agatston

 

Dieta South Beach. Książka kucharska

 

Przekład: Bożena Jóźwiak

ISBN: 83-7301-651-1

 

W kółku: Ponad 200 wyśmienitych przepisów

 

Pyszne jedzenie, które jest jednocześnie korzystne dla twojego zdrowia – to podstawowa zasada diety South Beach  i przyczyna, dla której miliony ludzi na świecie uczyniły z tej diety sposób na życie, przy okazji zrzucając zbędne kilogramy. Została ona opracowana przez doktora Arthura Agatstona, cenionego kardiologa z Miami, i zwraca przede wszystkim uwagę na znaczenie dobrych tłuszczów i dobrych węglowodanów, czyli takich które eliminują apetyt na niezdrowe, bogate w cukry produkty i sprzyjają długofalowemu chudnięciu.

Książka kucharska diety South Beach dostarczy ci mnóstwa pomysłów na potrawy proste w przygotowaniu, a jednocześnie wykwintne. W książce zamieszczono również 25 zupełnie nowych przepisów pochodzących od znanych szefów kuchni najlepszych restauracji w Miami. Niewątpliwie bogato ilustrowana Książka kucharska diety South Beach jest nieodzowna w każdym domu.

 

Okładka tył:

 

Dieta South Beach została opracowana dla ludzi, którzy uwielbiają jeść. W Książce kucharskiej diety South Beach można znaleźć ponad 200 przepisów na potrawy zgodne z zasadami żywieniowymi diety, a jednocześnie wyszukane i niezwykle smaczne. Książka ta pomoże każdemu smacznie gotować, zdrowo jeść i chudnąć.

 

Drugie skrzydełko:

 

Doktor Arthur Agatston, profesor nadzwyczajny University of Miami School of Medicine, jest autorem ponad 100 publikacji naukowych i recenzentem artykułów do takich czasopism medycznych jak „New England Journal of Medicine” oraz „American Journal of Cardiology”. Napisał również bestsellerową książkę Dieta South Beach i jest często gościem wielu ogólnokrajowych programów telewizyjnych. Ponadto jest często cytowany przez media jako ekspert w dziedzinie diety i zapobiegania chorobom układu krążenia. Prowadzi prywatną praktykę w Miami Beach, gdzie mieszka z żoną i dwojgiem dzieci.

 

Arthur Agatston jest kardiologiem i autorem wydanego w wielu milionach egzemplarzy bestsellera Dieta South Beach. Opracował on ten sprawdzony naukowo program odżywiania podczas swojej praktyki kardiologicznej, aby pomóc pacjentom z chorobami serca.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (Creative Commons Attribution-ShareAlike License).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)