Tło, REBIS
Dlaczego medytujemy, Daniel Goleman,  Tsoknyi Rinpoche, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dlaczego medytujemy
Daniel Goleman, Tsoknyi Rinpoche

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

35,92 zł 44,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

30,32 zł 37,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Katarzyna Karłowska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Why We Meditate
ISBN:
978-83-8338-066-7
Wydanie:
1 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-10-10
Liczba stron:
216
Format:
150x225

Opis książki

Praktyczny, inspirujący poradnik medytacji - doskonałe antidotum na codzienny stres

Wszyscy doświadczamy czasem negatywnych emocji, ale w dzisiejszym świecie bywa ich zbyt wiele. Zaburzają one zdrowe więzi z własnym umysłem, uczuciami, ciałem oraz z innymi ludźmi.

Dlaczego medytujemy jak żadna inna książka pozwala poznać i zrozumieć, czym jest medytacja. Łącząc tradycję Wschodu z zachodnimi odkryciami z dziedziny neuronauki, psycholog Daniel Goleman i tybetański nauczyciel medytacji Tsoknyi Rinpocze pomogą ci nie tylko zrewolucjonizować swoje życie na poziomie emocjonalnym, umysłowym i fizycznym, ale też zaakceptować siebie i innych.

Dzięki tej książce, idealnej zarówno dla osób zaawansowanych w medytacji, jak dla nowicjuszy - odmienisz swoje zdrowie, relacje z innymi i duszę.

Dlaczego medytujemy to znakomita książka łącząca najnowsze badania naukowe nad medytacją z nowatorskim, przystępnym i głębokim nauczaniem rzeczywistej praktyki. Tsoknyi Rinpocze to jeden z moich ukochanych mistrzów i dlatego całym sercem popieram każdą inicjatywę udostępniania jego uzdrawiających i wyzwalających praktyk na świecie. - Pema Chödrön, autorka Mocy medytacji
Dwaj giganci zwierają szyki, by stworzyć wspólne dzieło o medytacji […]. W tej książce znajdziecie praktyczne, możliwe do wykonania techniki, dzięki którym można dokonać fundamentalnych zmian w sobie – wyjść ze swojej głowy i poskromić własne demony za pomocą życzliwego ciepła zamiast zwyczajowego uporu i wyparcia. I co najlepsze – wszystko to ma potwierdzenie w nauce. Polecam gorąco. - Dan Harris, autor książki Szczęśliwszy o 10%
Daniel Goleman jest psychologiem, konsultanem wielkich firm, popularyzatorem nauki. Doktoryzował się na Harvardzie. Przez kilkanaście lat pisał artykuły do „New York Timesa“ na temat nauk o mózgu i nauk o zachowaniu. Dom Wydawniczy REBIS spośród jego prac opublikował dotychczas Inteligencję społeczną Emocje destrukcyjne – dialog z udziałem Dalajlamy.

TSOKNYI RINPOCZE to jeden z najbardziej cenionych nauczycieli z najmłodszego pokolenia tybetańskich mistrzów medytacji buddyjskiej. Jest znany na całym świecie jako wybitny nauczyciel medytacji od ponad 25 lat, a także autor kilku  książek. Otrzymał dowody uznania od wybitnych mistrzów buddyjskich, między innymi od Jego Świątobliwości Dalajlamy. Więcej na TskonyiRinpoche.org.

 

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)